Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 és fél hetes terhes vagyok...

Barbara8282 kérdése:

27 és fél hetes terhes vagyok első babám és sokszór mint most is feszül a hasam de nem rég ettem és nem keveset és sokat ittam lehet ettől?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat lehet puffadas, erre en espumisan gyongyot szoktam szedni, nekem mar kezdetektol fogva puffad a gyomrom, tokmindegy mit eszek es mennyit :/ ha gorcsosen feszul a mehednel, akkor lehet csak magneziumra lenne szukseged es elmulna. Igy most ezt nehez megallapitani, te tudod, mit erzel :)
2015. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, én 27 hetes és 3 napos kismama vagyok, második baba, de mindkettőnél volt hasfeszülésem. Nem feltétlen azért feszül a hasad mert ettél, a babák is sokszor megfeszítik magukat"akár másodpercekig". Ha legközelebb terhesgondozásra mész említsd meg a dokinak, lehet azt mondja szedj több magnéziumot. De szerintem nem kell aggódnod!
2015. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több magnézium,pihenés,sok folyadék,de nem cukros meg szénsavas. Lehet attól is,hogy kinyomja magát a kicsi. Nekem van.hogy olyan kemény mint a kő,de olyankor rájövök,hogy csak nekifeszült a méhfalnak.
2015. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat magneB6 ot kaptam és 31 hetes vagyok és okés :)
2015. márc. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!