Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal már dolgozunk a...

Kicspic kérdése:

Párommal már dolgozunk a baban. A mensim nem beszámítható ughogy nem tudom ahoz mérni h mikor lenne a nemvárt nap, március 1 petérésem volt az elött meg akkor együtt voltunk. Rá kb 4 naptól kezde a? hasam szurkál görcsöl kemény a derekam leszakad

Figyelt kérdés
a cicim nőtt bár nekem amugyis nagy a cicim..a mellbimbóm pedig ugy faj h nem lehet hozzérni..teszteltem ma reggel is de negativ bár tudom még korai mert ovu után ez 9. napom..és fejfájás dögivel..igazábol nagyon szeretném hogy legyen pocaklakom.Szerintetek?:)
2015. márc. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
7-12 nap a beágyazódás, 14-16 nap után tesztelj!
2015. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ezt sejtettem hogy hamar teszteltem,csak annyira izgatott vagyok :) igazából most felesleges azt mondanom magamnak hogy nem éltem bele magam,mert nagyon is. mensi elött sem volt még ennyire erős panaszok ..
2015. márc. 9. 11:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Azoknak a válaszára is kiváncsi lennék,akiknek hasonló tünetei voltak :)
2015. márc. 9. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
korán teszteltél,és még vagy 1 vagy 2 hét után tesztelj. sok sikert, sok boldogságot!
2015. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi nagyon ráálltunk a kistesó projektre (kicsi korkülönbséget szeretnénk).

Elhagytuk a védekezést és vettünk 30db 10-es érzékenységű tesztet.

[link]


így nem vészes az ára. :)


Az lányom óta nem állt még vissza a rendszeresen a menstruációm így minden kötöttség nélkül együtt voltunk amikor jól esett és minden hétfőn reggel csináltam egyet.


7hkm

2015. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!