Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már a nőgyógyász hüvelyi...

Ha már a nőgyógyász hüvelyi ultrahanggal megállapította a terhességet és másnap a hasi ultrahangon csak petezsák volt, akkor mennyi esélye hogy minden oks és babám lesz? 5hetes vagyok, ezt mondták!

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
5 hetes terhességnél sehol sem látni még mást a petezsákon, esetleg szikhólyagon túl...főleg az sztk-k magas minőségű uh készülékével :) ne izgulj, minden rendben lesz.
2015. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

30%

12 hétig bármi történhet ...


bocsi de nem árt ha tudod ...

2015. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak hasi UH volt 5+3 hetesen. Az volt a papíromon, hogy "éles szélű petezsák". Lassan 2 éves a fiam.


A "csak petezsák" azt jelenti, hogy terhes vagy. Hüvelyi UH-n sem láttak többet előző nap. Nyugi. Ne stresszelj.

2015. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért a 30 %-tól több... én úgy tudom hogy minden 4. terhesség végződik vetéléssel. Tehát a terhességek 25%-a végződik vetéléssel. De teljesen mindegy, mert nem szabad így hozzáállni. NEM LESZ SEMMI BAJ, MINDEN RENDBEN VAN! TESSÉK ÉLVEZNI A BABAVÁRÁST.

Gratulálok :)

2015. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :))) bármilyen tapasztalat érdekel!!! :)
2015. márc. 9. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Bármilyen? 2 hónapig kísérleteztem mi a jó úgyhogy ha nekem ezt valaki előre megmondja boldogabb lettem volna (meg 3kgal nehezebb)

Ha reggeli rosszul létes vagy amíg nem múlik ne egyél ne igyál. Itána szuper a nap! Ha én ettem vagy ittan a napot a wc-n töltöttem.

Kb ennyi 😉

Boldog Babavárást!!

2015. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam hasival állapították meg a terhességet. Két nap múlva barnáztam és visszaszaladtam a dokihoz, hüvelyi uh-t csinált. Sokkal jobban látszott a baba pedig két nap alatt annyit nem nohetett. A poén meg az hogy 6 hetes voltam. 9 hetesen visszahívott a doki és hasival nem látott semmit. Szó szerint semmit. Huvelyivel azonnal meglett a 24 mm-es babám.

Van hogy vastag a hasfal és nem látszik úgy a baba. Éppen ezért van ahol nem is csinálnak hasi uh-t a 12. hétig.

2015. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen a babád max 2 mm. Altalaban nem is látszik. Csak mondom :P Ennyit simán csalhat az uh adta különbség.
2015. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani :)
2015. márc. 9. 13:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Még nagyon pici, hasival valószínű nem látszik még! Nekem az orvosom azt mondta 12hétig csak hüvelyi uh-t csinál, mert az a megbízhatóbb!
2015. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!