Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gondot okoz/hat második...

Milyen gondot okoz/hat második terhességnél a korábbi császármetszés hege?

Figyelt kérdés
A császármetszés 6 éve történt, aminek "mellékhatásaként" bélösszenövést találtak. 11 hetes vagyok a másodikkal és sokszor úgy érzem, épp a hegnél szurkál és feszül. Normális?
2015. márc. 9. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

tól korán érzed


én csak olyanról hallottam, hogy túl hamar vállalt császáros anyuka második babát, a hegnek nem volt ideje eleget forrni, így idő előtt ki kellett venni szintén császárral a babát, mert a heg kezdett szétrepedni az meg nagyon vezélyes.

2015. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elsö csaszar utan 3 evvel jött a masodik gyerek, az is csaszarral, nehogy baj legyen. Egy picit ovatosabb voltam az emelgetesekkel, de amugy semmi kulönös. Most varom a harmadikat, 8 ev kihagyassal. Most is vigyazok, nem terhelem meg magam, nem emelgetek nehezet. Ez mar tervezett csaszar lesz 10 nappal a kiirt idö elött. De amugy semmi extra vizsgalat vagy kontroll nem lesz (persze ha minden rendben).

A hegnel amugy en is erzek neha szurkalast (14 hetes vagyok), olyankor lefekszek es egy kicsit masszirozom, el szokott töle mulni.

2015. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt,a 2. 21 hónappal az első után,majd 3 év múlva a 3.Nem volt semmi gond,de a harmadik babát 38 hetesen kivették.Most 14 hetes terhes vagyok,a tervek szerint őt 37 hetesen veszik ki,de a 35. héten befektet a doki.
2015. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 császárom volt 7 év különbséggel,most jön a harmadik 9 hetes! Nekem is szurkál néha a heg,meg viszketni szokott, bár nekem nem volt utánuk semmi komplikáció! nekem azt mondta a dokim, hogy másfél évet várjak két terhesség között akkor nem igen lesz gond a heggel! A vége felé jobban figyeltek a hegre, de nem volt semmi különös a második terhesség alatt, nem is kellet előbb befeküdnöm, csak a kiírt nap után, és még rá húztunk 8 napot, nem vették ki előbb!:)
2015. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attol függ,mikor szültél.Mivel a császárhegednek volt ideje,összeforrni és begyógyult akkor semmi baj nem lesz. ha nem tud regenálodni a heg,akkor szétmegy és baj van
2015. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2015. márc. 10. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!