Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tüneteim vannak, akkor már...

Ha tüneteim vannak, akkor már kimutatja a teszt nem reggeli vizeletbol is az esetleges terhesseget?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen tünet, amire közel biztosan rá lehet fogni, hogy terhesség miatt van koraterhességben, az rendszeres ciklusnál a menszesz késése. A többi kivetítés, felesleges ahhoz tippelni az esetleges terhességet. A tapasztalatom is ez volt, mindkét terhességemben 6 hét után kezdődtek a "tünetek", akkor már kb. 3 hete pozitív volt a teszt is és ultrahangon is látszódott.
2015. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a tünetektől lesz csíkos a tesz, hanem a Hcgtől. Ha már legalább két hete késik a mensi, akkor nem reggeli vizeletből is kimutatja valószínűleg.
2015. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 éve nincs mensim, szóval ehhez nem tudok viszonyítani sajnos. De a dokik szeint ettől független lehet, hogy néha van peteresem.
2015. márc. 9. 20:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Csináltam 2 tesztet is mind kettő egyértelmű negatív, csak egyiket se reggelibol ezért kérdeztem
2015. márc. 9. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyha a tuneteidet valoban a hcg okozza, akkor az mar van akkora mennyisegben a szervezetedben, hogy azt a tesztnek boven ki kell mar mutatnia. De ugye vannak olyan ritka esetek, hogy a vizeletben nem valasztodik ki akkora koncentracioban, igy a teszt negativ, de ez tenyleg milliobol egy. Tehat valoszinu sajnos nincs baba, vagy legalabbis meg korai kehetett a teszt. Drukkolok neked!
2015. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. márc. 9. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!