Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél voltak reggeli rosszull...

Akinél voltak reggeli rosszullétek, amikor kezdődtek? Már a pozitív teszt előtt, vagy utána?

Figyelt kérdés
És meddig tartott? Hónapokban is érdekel, és az is, hogy nap közben meddig voltatok rosszul, mikor kezdett elmúlni az émelygés?
2015. febr. 2. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 7+3 hetes vagyok, és most kezdödtek pár napja, de nem reggeli, hanem egész napos rosszullétek. Tegnap pl. egész nap enni sem tudtam csak banánt meg szölöt, még inni sem, mert az is kijött. Ma delutantol kezdödött a hányinger ugy eröteljesebben, bár ma többet tudtam enni, meg eddig még nem is hánytam szerencsére.
2015. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok. A hatodik hét óta van enyhe hányingerem amikor nekikezdek az első pár falat reggelinek. Utána elmúlik,egész nap nincs semmi bajom.
2015. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pozi teszt után kicsit több, mint 2 héttel, 6 hét pár naposan. A 7-9. héten rettenetes volt, egész nap szenvedtem nagyon erős hányingerrel, szinte csak üres zsömlét bírtam enni, meg néha egy kis levest. Hideg kólát ittam sokszor, attól kicsit jobb volt. Utána már volt néha 1-1 nap, amikor nem voltam olyan rosszul, de az esetek többségében egész nap küzdöttem a hányingerrel, a 9. héttől hánytam is úgy heti kétszer. A 11. hét után már volt 1-2 óra naponta, amikor egész jól voltam. Egyébként a 14. hétig tartottak a rosszullétek, ahogy azt betöltöttem, elmúltak. Azóta annyi van, hogy kb. hetente 1-2 alkalommal hányok egyet, de már nem vagyok rosszul egyáltalán, az csak úgy jön :D

Illetve nekem sokszor volt ilyen megmagyarázhatatlan undorérzetem egész nap, mintha valami nagyon büdöset szagolnék állandóan, persze szag nem volt. Ez kb, a 12. héten múlt el.

16+4 hkm

2015. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Katoonene ***** válasza:
Nekem már a teszt előtt is volt émelygés pl: parfüm, péksüti, de 10 hetesen elmúlt :) 16+3hkm
2015. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piroska és a farkas ***** válasza:
nekem a regeli hányások a 13. héten kezdődtek, pont akkor aikor már elkönyveltem, hogy na, ezekszerint nálm ez elmarad...:) Kb 6x volt, elosztva a rákövetkező néhány hétben, szoval nem vittem túlzásba. Émelygésre nem emlékszem, de nem is lett volna mitől, konkrétan végigaludtam ( 24ből 20-at )az első 3 honapot...
2015. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első gyereknél 6 hetesen kezdődött az egész napos émelygés és reggeli hányás, kb. 12. hétig tartott. Második gyereknél 5 hetes és 13 hetes terhesség között egész nap hánytam, volt hogy éjjel is fel kellett kelnem miatta. Harmadiknál 6-7 hetes kortól 11-12 hetes korig csak délután-este voltam rosszul. Mindháromszor 4 hetesen volt pozitív a teszt.
2015. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nekem a teszt előtt volt szédülés hányinger teszt után a mellem jött.
2015. febr. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A teszt 4+1 hetesen lett pozitív,délutáni vizeletből.

Kb. 7 hetesen kezdtem émelyegni,hetente-kéthetente egyszer hánytam,eleinte este felé aztán inkább reggel.

Kb. 2-3 megszédülésem volt.

A fejem ez idő alatt végig szakadt szét,iszonyú migrénem volt.

A 14. hét után megszüntek a tünetek.

Illetve kb. 2 hetente kora reggel van hogy hányok,de se előtte,se utána semmi bajom.


26+5 hkm

2015. febr. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor tesztelsz! :D


Ha akkor, amikor kb. meg kellene jönnie, akkor még nem lesznek tünteteid, mert a HCG szint nem olyan magas még, márpedig a rosszulléteket a megnövekedett HCG szintjével hozták leginkább összefüggésbe (plusz még más hormonokkal is, de talán a HCG a legkiemelkedőbb)


Ha viszont már a 7-8. hét környékén tesztelsz, már lehetnek tüneteid.


Én a 7-15.héten voltam nagyon rosszul, utána egyik napról a másikra múltak el ezek a borzasztó tünetek.

2015. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 gyerkőcöm van.

Mindhárommal a 5-6 hét környékén kezdődtek az egész napos émelygések, hányások és egészen szülésig meg is maradtak :(

Azt mondta a doki, hogy örüljek :)

Örültem, örültem, de azért örültem volna ha egy kajálás után/közben nem kell rohanni hányni :P


Nem is híztam csak a babák és a kötelező tartozékok súlyát (víz, méhlepény stb...)

2015. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!