Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik az első terhességük...

Akik az első terhességük során nem, de a másodiknál hánytak/hányingerük volt, eltérő nemű babátok született vagy nem?

Figyelt kérdés

Elsővel kb 2-3 hétig enyhén émelyegtem,de nem mindennap.

Most 7 hetes vagyok,2 hete vagyok rosszul, 3 napja már hányok is.


2015. márc. 10. 06:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél kb. 5 hétig volt reggeli hányás és napközbeni émelygés. Másodikkal az 5.-től a 13. hétig egész nap, reggeltől estig, de volt hogy éjjel is hánytam. Mindkettő lány lett.
2015. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Jubilee ***** válasza:
Az első terhességemmel nem voltam rosszul, fiú lett. A másodikkal sem voltam rosszul, lány lett. Most a harmadik babám várom, vele sajnos sok volt az émelygés, többször hánytam is. Nem tudom mi lesz. :)
2015. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi vagyok :)

Az elsővel az első tünet hogy nem jött meg, a második hogy nőtt a hasam. Kisfiú lett. Most minden, amit csak el lehet képzelni

2015. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, ez lemaradt.
2015. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az elsövel hanytam es vegig rosszul voltam, fiu lett.

A masodikkal jobban voltam, lany lett.

Most a 14. heten vagyok, folyamatosan hanyok, ez alapjan fiura tippeltem, de mult heten tudtuk meg, hogy lany lesz.

2015. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezt minden nap megkérdezi valaki!


Bizonyított tudományos tény, hogy a tünetek nincsenek összefüggésben a baba nemével! Népi hiedelem a 21. században...

2015. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem biztos hogy mi minden nap itt lógunk. Ha zavar, hát meg se nyisd :)
2015. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elso babamnal semmi tunetem nem volt, csak a vegen vizesedtem, fiu lett.

Masodjara emelyegtem 12. Hetig, tobbet hiztam, kivanosabb voltam/vagyok, es o is kisfiu lesz. :)

2015. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tényleg minden nap megkérdezik? Linkelj már be legyszives egy-két ilyen kérdést.

Köszönöm akik valaszoltak, tenyleg nagyon vegyes. Fura egyebkent, hogy akar minden terhesseg más lehet, pedig ugyanaz a szervet, anya reszerol. :-)

2015. márc. 10. 10:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Az oldal neve: Gyakori kerdesek. Szoval szerintem nem baj ha valaki olyat kerdez, amit masok is megkerdeznek. Attol gyakori. Nem?
2015. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!