Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem rég òta szúr a hasam...

Nem rég òta szúr a hasam alja, nem mindig csak 1 nap egyszer de akkor kb fél òráig csak feküdni esik jòl! Nem birok felegyenesedni és sántitva megyek. Van okom aggòdni?

Figyelt kérdés

Egy két nap szünet ès ùjbòl ezek a tünetek!

Most voltam orvosnál a mùlt hèten ès minden rendben volt!

19hkm



2015. márc. 10. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
És mióta van ez? A dokinál mikor voltál, már volt, vagy azóta lett? Ha volt, akkor mondtad neki? Nem javasolt semmi megoldást? Ha azóta jött elő, akkor jó lenne ha felhívnád őt vagy a védőnőt, hogy mi legyen. Valószínűleg emelni kéne a magnézium adagod, nekem az rengeteget segített a görcsökön!
2015. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen van okod! Menj be a korhazba! Egy az egyben ugyanezekkel a tunetekkel mentem be en is, ugyanennyi hetesen, azonnal befektettek, 3 napig kaptam infuziot!
2015. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben inkább menj be a kórházba, ahogy az előző írta, lehet nagy a baj. Reméljük nem, de inkább potyára menj be, mint hogy valami komoly legyen! Drukkolok neked! jobbulást!
2015. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Nálam is előfordult már jó párszor, eléggé ijesztő, de nekem is egy idő után elmúlt. Nekem is ez volt, hogy úgy fájdogált a hasam hogy csak sántítva tudtam menni, eléggé kellemetlen volt. Aztán vettem be mindig magnéziumot és feküdtem egy kicsit és egy idő után jobb lett.Nálam szerintem hirtelen mozdulat hatására jött elő, vagy ha sokat sétáltam. Remélem nálad sincs semmi komoly! Azért keresd fel a dokidat, hogy vizsgáljon meg! Boldog babavárást! :) 25 hetes kismama
2015. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Most voltam orvosnàl! Semmi baj nincs minden rendben van! Magnèziumot irt fel! Meg azt mondta hogy ha ilyen van pihenjek le kicsit!
2015. márc. 10. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
huh szuper, örülök, hogy minden ok :) boldog babavárást
2015. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. márc. 10. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!