Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki véletlenül lett terhes és...

Aki véletlenül lett terhes és fél a nőgyógyásztól az mit csináljon? :S Abortuszhoz mindenféleképpen fel kell feküdni abba a székbe? :S

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Vegyen bátorságot!!'és nem, hogy abba a székbe, de műtőben végzik!
2015. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Nőgyógyászati vizsgálat nélkül nem szakítanak meg terhességet. Keress női nőgyógyászt, olyat, akivel ezt meg tudod beszélni. Ha kell elérhetőség, Budapesten tudok ajánlani jó orvosnőt.
2015. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
jó,hogy nem már wellneshotelban medencében csinálják meg. ilyen hülyeséget még nem hallottam,másokat ez jobban megvisel,mint,hogy ezzel foglalkozzanak
2015. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Először a nőgyógyásznál kell ABBA a székbe feküdni.

Aztán a műtőben!

Bugyi nélkül nagy terpeszbe, és kikötözik a lábad. A műtőben meg nem 1 ember van...!

2015. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

:-D

Én már szültem két gyereket, de el sem tudom képzelni, hogy lehet véletlenül teherbe esni!

2015. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

4-es vagyok.Miért is nem hasznos a válaszom????

Ha nem ül be a székbe, a nőgyógyász HOGYAN tapintja meg? Abortuszon hol veszik ki a gyereket????????? A torkén keresztül vagy mi????? És IGENIS kikötik a lábat. És IGENIS le kell venni a bugyit. Kben hogy férnek hozzá a méhhez????????????????????????????? He????? És szerintetek nincs senki a műtőben csak a doki???? Az altató orvos? A műtőssegéd?

Szánalmas lepontozó banda vagytok. Aki lepontozott legyen szíves megmondani hogyan zajlik egy abortusz.

2015. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os: Köszönöm a felvilágosítást, már értem :-DD

(előző)

2015. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, az abortusz előtt van nőgyógyászati vizsgálat, bugyi nélkül, terpesz, fenékkel lecsúszni a vizsgálóágy szélére, lábakat fel a kengyelbe, az orvos pedig megvizsgál kézzel, hüvelyi ultrahangfejjel, amire ráhúz egy óvszert, megnyomkodja a hasad, esetleg megnézi a melled vagy mintát vesz rákszűréshez egyúttal.


Abortuszkor meg fel a műtőasztalra bugyi nélkül, lábak és az egyik kéz kikötve. 3-4 ember van bent.


korábban kellett volna aggódnod ezek miatt szerintem. Most már mindegy, a lényeg, h ne húzd az időd, menj orvoshoz mihamarabb!

2015. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A dokit nem úszod meg. Ha megszülöd azt a gyereket, ha nem. Amúgy, hogy gondolod? Hogy az, hogy valakinek nem éppen szívecsücske a doki, az már elég, hogy elvetessen egy babát?
2015. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer már széttetted a lábad, akkor kellett volna ezen agyalni...
2015. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!