Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól nem ajánlott...

Hány hetes kortól nem ajánlott hanyatt feküdni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor már nem bírod elviselni. Nekem viszonyag hamar elnyomta az ott futó ereket, zsibbadt a lábam egy kettőre, de volt, hogy éjjel vesegörcsre ébredtem, mert egy ideget sikerült teljesen lenyomni álmomban. Én legalábbis utólag azt gondolom, hogy biztos van erre is javaslat, de azonnal megérzed, ha már főeret, belsőszerveket nyom és többet nem fekszel úgy direkt. Én kb. a 28. hét körül adtam fel, akkor voltam 4D-n és már rossz volt nagyon hanyadt feküdni a vizsgálatra is.
2015. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt majd te fogod érezni, hogy meddig érzed kényelmesnek. Én a 22.hétben járok, de már szokott fájdogálni a hátam, derekam. Szóval addig ajánlott amíg neked jól esik.
2015. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én -biztos, ami biztos- a 12. hét óta nem fekszem hanyatt.

Nem mindig fordulok 90 fokban oldaltra, mert azt sem lehet hónapokon keresztül, hanem csak a csípőmet fordítom el, és a fenekemnél kitámasztom magam a paplannal. Majdnem hanyatt fekszek, de a derekam a hátam közepéig szabad.

2015. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő már a 28 héttől mondta, hogy most már nem kéne. Pedig még tudtam volna úgy aludni, csak úgy tudtam elaludni. De most már 31 hetesen, már nem tudok, mert nehezebben kapok levegőt.


Úgyhogy végül is érezni fogod, hogy mikortól nem kényelmes.

2015. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!