Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fájdogál ma a...

Másnak is fájdogál ma a pocakja? Lehet ettől a hülye időtől?

Figyelt kérdés
Nem vészes szerencsére, csak tompán fájdogál a hasam alja.nem is tudom, hogy görcs-e,vagy mi. Meg a kisfiam se viszi túlzásba ma a mocorgást. Van valami front? Amúgy 21 hetes vagyok
2015. márc. 11. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam detto, meg a derekam is fáj (pontosabban a keresztcsontom), bár az én bébim nagyon aktív ma :) ő tegnap volt lustibb :) 22hetes
2015. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is tompán fájdogál, és a csípőm is fáj, mintha szétakarnék esni :( ma az én fiam is lusti :) 21 hkm
2015. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj. A szeméremcsontomnál kezdődött,ott szurkált,aztán elmúlt és a hasam jobb oldalán kezdett el. Most épp a gerincem közepe készül leszakadni, nem tudom mitől lehet. Már ott tartottam,hogy az órát néztem,mert 30-20-10 percenként szúrt a hasamba. Az kéne még,hogy 29+3 hetesen beinduljon a szülés.
2015. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!