Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 12 hetes magzat már...

Egy 12 hetes magzat már tőllem kapja a táplálékot? Úgy értem kifejlődött már rendesen a köldök zsinor?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A méhlepény a 14. hétig folyamatosan fejlődik. Ilyenkor hormonokat már termel de ha jól tudom a táplálékot nem vagy esetleg csak részben szállítja.
2015. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
értem.én hormon potló gyógyszert szedtem azt mondta a dokim hogy ahogy betöltöm a 12 hetet tegyem le a gyógyszert de én most úőgy félek az olyan biztonságot adott nekem..lehet hogy nem ártott volna még fel írnia 1 doboz utrogestant?
2015. márc. 11. 19:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha jónak látta,hogy ne szedd tovább,akkor ne aggódj ezen. Biztos nem véletlenül mondta,hogy hagyd abba.
2015. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát nem fogadott orvos annyira félvárról vette a dolgokat végig sem hallgatott a szavamba vágott és rá vágta hogy hagyjam abba mint akit nem is érdekli mi van úgy oda bögte a választ!Nekem már volt egy elhalt terhességem és szerintem igazán nem csinált volna bajt még 1 doboz a biztonság kedvéért
2015. márc. 11. 19:22
 5/14 anonim ***** válasza:
az elhalt terheséget sajnálom részvétem. Nem mindene fejlődőtt ki,de már magzat a külsője. kis mennyiségben köldökzsinorja is meg van a szülésig.
2015. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért irtam hogy hormonokat már termel, nyugi :) én is 11+2 hetes vagyok, én is lerakom az utrogestant jövő héten. Dokim aki foorvos azt mondta 12 hetes korig kell szedni.
2015. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja nekem azt mondta amugy hogy 11-12 hetes korig kell szedni szoval lehet már az utolsó hét is "felesleges". Emiatt nem szabad aggódni. Rá is van irva hogy 12 hetes kor után nem lehet.
2015. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A sárgatesthormont kb a 12. hétig kell pótolni, ha kell. Utána a méhlepény (nem a köldökzsinór!!) átveszi a szerepet és magától pótolja.
2015. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is szedtem utrot. Folyamatosan kell abbahagyni, szépen lassan csökkenteni az adagot, a dokim is ezt mondta. Hány hetes és napos vagy és hány db van még a bogyóból? Csináld úgy ha van még, hogy beosztod ami van és egyre lecsökkented. Gondolom egy sztk-s doki volt....
2015. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
12 hetes vagyok és pont ahogy betöltöttem a 12 aznapra fogyott el az utolsó szem (2napja) az ultrahangon minden rendben találtak 64mm :) ja és igen sztk doki volt :/
2015. márc. 11. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!