Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15éves vagyok és szombaton...

15éves vagyok és szombaton piercingesnél csináltattam egy köldök piercinget. Azóta eltelt 3nap ésmég mindig nagyon fáj. Rendesen fertőtlenítem, meg kenegetem azzal a lötyivel amit ott adtak. Normális, hogy még mindig fáj?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
normális.D
2012. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és körübelül meddig fog ennyire fájni ?
2012. jún. 11. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
3 nap után mit vártál?Legalább 3 hét a gyógyulási idő.Ne mozgasd és vigyázz rá.
2012. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tesómnak egy hétig fájt, szóval kinél hogy:D
2012. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes választ. nézz utána a ribanc fogalmának.:)

a kérdést azért tettem fel, mert ismerőseim akik csináltattak, mindegyik azt mondta, hogy szúrás után pár óráig fájt, de utána semmi.

2012. jún. 11. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébfüggő, ne aggódj, még nem kell orvoshoz szaladni, de ha begyullad, keményedik, fordulj orvoshoz. Kenegesd továbbra is, tisztítsd és mozgasd, hogy ne tapadjon le.
2012. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normális. Az egyik legnehezebben gyógyuló piercingről van szó
2012. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!:)

nem gondolkoztam az orvoson, csak aggasztott, hogy nekem még nagyon nagyon fáj, a többieknek meg pár óra után semmi bajuk nem volt vele..:)

2012. jún. 11. 20:38
 9/10 anonim válasza:
Természetesen normális, egyénfüggő nekem nem is fájt egy kicsit sem! Egyébként meg mozgasd mindennap, amennyire tudod.. és pár hónap és nagyon szép lesz ;)
2012. júl. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.:)

már kicsivel több mint egy hónapos, és néha folyik még belőle nagyonkevés víz, meg nagyon ritkán fáj, de ezen kívül minden ok.:)

2012. júl. 23. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!