Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elméletileg 9 hetes terhes...

Egygondolat kérdése:

Elméletileg 9 hetes terhes vagyok, de a baba még csak 5 mm, volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, elvileg 9 hetes vagyok menstruáció szerint. Ma már volt szívhangja is de a doki szerint kicsi mivel 2 cm-esnek kellene lennie. Két hete nem volt szívhang és 3 mm volt. Az orvos felírt duphaston-t. Két hét múlva megint mennem kell ellenőrzésre. Volt vki hasonló helyzetben? A legrosszabbon kívül arra tudok gondolni h később foganhatott. A doki szerint olyan mintha most 6hetes lenne.
2015. márc. 12. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tényleg lehetne, hogy később fogant, viszont 2hete 3mm volt most meg 5mm? 2hét alatt 2mm növekedés baromi kevés.. ilyenkor naponta 1mm-t nőnek.
2015. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Duphaston teljessen felesleges

Vard ki hatha meg novekszik az 12 heten egyertelmu lesz

2015. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mikor volt először pozi teszt?
2015. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom már pontosan (ezért kellene mindent felírnom) de mikor meg kellett volna jönnie, utána kb két héttel, lehet 1,5
2015. márc. 13. 08:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát, naponta biztos, hogy nem nőnek egy mm-t, nekem 2 hete 2.6mm-es volt 5 hetesen, most 7 hetesen 6.3mm, és ez normális, szóval hülyeségeket ne írjatok, légyszíves... Ha valami hormonális gond lhet (szerinte4m is az), akkor a gyógyszer segít majd, csak szedd mindig ugyanabban az időben :) Kitartás, és sok sikert :)
2015. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Számolgattam és szerintem amikor megjött volna, rá egy hétre lett pozitív teszt
2015. márc. 13. 08:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, nekem is későn mutatkozott meg, már kezdtem félni, hogy nem sikerült, mikor végre egy nagyon halvány csík lett. A peteéréstől függ, hogy mikor olt a beágyazódásod, én azt mindig megérzem, hogy az oldalam fáj olyankor, most is ez volt, ha esetleg vissza tudsz emlékezni, volt-e ilyen fájdalmad, vagy derékfájás, szerintem a peteérés alapján tudni is lehet, ez áll-e a háttérben.
2015. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem is soknak tűnt a napi 1 mm.

Akkor két hét alatt 1.4 cm-t kellene nőnie

2015. márc. 13. 09:27
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


Inkább napi fél mm, de a fenti táblázaton meg tudod nézni a növekedési ütemet. 12. hétig "egyenfejlődés" van, utána jönnek a genetikailag eltérő méretek, tehát akkor már lehet eltérés egészséges terhesség esetén is a táblázattól (persze nem nagy mértékben).

2015. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. márc. 13. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!