Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El vagyok keseredve és nagyon...

El vagyok keseredve és nagyon félek, van hasonló tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés

Utolsó mensi szerint 5+5 hetes terhes vagyok. (2 pozi teszt) Ma voltam uh-n, de még mindig csak egy 5mm-es foltot lehetett látni hüvelyi uh-on.

A leletemen az áll, hogy méhen belüli terhesség egyértelműen nem látható. Méhnyálkahártya vaskos, ennyit mondott! Nem túl kicsi az az 5mm? Nagyon félek!



2014. jún. 17. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
En nekem is az elso uh-n csak a vastag nyalkahartya latszott. Kiderult, h egy kesoi peteeresbol lett a lanyom. A mensi szerinti es az uh szerinti szulesi idopont kozott 13 nap volt. Az uh-s gyozott:-)
2014. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem lehet késői pé, mert egész hónapban csak egyszer sikerûlt együtt lennünk a párommal, az pedig félidőben volt. :) a terhesség tehát csak ekkor jöhetett létre. Köszi hogy írtál! Gratulálok a kislányodhoz! Nekem is van egy 26 hós kislánykám.:)
2014. jún. 17. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan csak régi a gépe, türelem, majd látszik, én is így voltam!
2014. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!