Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! A tapasztalato...

Kedves anyukák! A tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Akinek már "korán" tippelt a gyerek nemére az orvos az UH-n, annak végül be is igazolódott a tipp?

Figyelt kérdés

16. hetes UH-n azt mondta, hogy jobban lányt tippel, mint fiút. Háromszor fordult úgy a vizsgálat alatt, hogy látni lehessen valamit, először rávágta, hogy fiú, utána kétszer is azt mondta, hogy mégis inkább lány.

Tudom, hogy még korai, és nem szabad ezt 100 százalékra venni, de akinek mondtak ilyen korán valamit, az mit tapasztalt? (a férjemmel egy icipicivel jobban szeretnénk kislányt, de még nem merem beleélni magam. Legközelebb csak június végén megyek UH-ra)



2014. máj. 21. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nálunk bejött a tipp
2014. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is... de majd szülés után lesz 100%os  28hkm
2014. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk 12. héten mondta a szonográfus, hogy 90%-ra lány, az lett. Mondjuk ő jó szakember, a családban két másik gyereket is helyesen tippelt meg.
2014. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

18.hetesen fiút mondtak, 25.hetesen 4D-n is,majd 34.hetesen is és a kiságyában szuszog a Fiacskám :)

Mondjuk fiúknál a kukac egyértelmű,lánynál talán nehezebb felismerni..

2014. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetin fiút mondtak. 18 hetesen nem látták 19 hetesen kislányt mondtak eggyértelműen. Most itt áll melettem a 7 hónapos kislányom :)

Ha azt mondták kislány akkor az sztem 70 % ha jól lehettet látni akkor a fütyköst is látták volna :D gratula. :)

2014. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12 hetesen fiút mondott, 18 hetesen lányt, lány lett.
2014. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12. heti uh-on mondta a doki, hogy kislány, de ne éljük bele magunkat, aztán a 18. hetin azzal kezdte, hogy kislány, és végig az is maradt.
2014. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12 hetesen fiút mondtak, az is lett.
2014. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12 hetes uh-n lányt mondtak, és kislány is lett.
2014. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amikor azt mondta másodszorra már, hogy lány, akkor azt mondta, hogy azért inkább lány, mert a kukija túl pici lenne, ha az valóban kuki lenne. Ezért tippelt inkább lányra. Teljesen szétvetette a lábát, úgyhogy ha kuki lett volna ott, akkor az egyértelműbben látszódott volna kukinak. Egy nőnek előttem a 12. UH-n fiút mondott ugyanez az orvos, mert a baba ott is szétvetette a lábát, és azt mondta az orvos, hogy egyértelműen fiú. Ezért gondolom, hogy ha 12. hetin szétvetett lábút egyérteléműen fiúnak mondott a doki, akkor ha fiú lenne az enyém, akkor a 16. heti UH-n már egyértelmű lenne, ha egy baba szétveti a lábát a képünkbe.
2014. máj. 21. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!