Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A huszonegy-két éves anyukák...

A huszonegy-két éves anyukák miért vannak itt kissé elítélve?

Figyelt kérdés

Több kérdést láttam amiben ez előjött, pl a mikor lettél anya kérdésnél az első 20 21-22 éves válaszolók zsinórba le lettek pontozva és számos más példa is van.

Csak nem értem hogy a huszonéves kor eleje miért számít ugyanannyira nem megfelelőnek mint a 16-18? (ez utóbbit természetesen értem)


2015. márc. 13. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Mert degeneráltak itt élik ki "pontozgatással" magukat. Még azt is lepontozták akinek halva született a babája...!
2015. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Én nem ítélem el őket, de sokszor belefutottam,hogy némelyik túl okosnak hiszi magát. (39/N, a legnagyobb gyerekem 15 éves)
2015. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

igen volt már ilyesmi kérdés nemrég


és ja lepontozás megy

2015. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

En a 20. szulinapom elott szultem 3 nappal. Mindenhol lepontoznak emiatt. Gondolom azert, mert azt hiszik, hogy a semmire szultem, vagy a ferjem fizetesere. Pedig dolgoztam erettsegi utan es terhesen is a 36. het vegeig. Het honapos terhesen meg volt hogy 56 orat lenyomtam egy heten.


Vagy azt gondoljak, hogy nem vagyok eleg erett, de amint meglattam, hogy pozitiv a teszt, felnottem a feladathoz. Nem mondom, hogy igy terveztuk, de mikor pozitiv lett a teszt, akkor beillesztettuk a babat is a terveink koze.


Nem ertem miert jobb az, ha erettsegi utan az ember elmegy egyetemre, vigigbulizik par evet, aztan meg ul a diplomajan a szulei hazaban. Szerintem kicsit tulzas csak azert felelossegeljesnek mondani oket, merthogy egyetemen vannak.


4 honapos kisfiu anyukaja

2015. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Önmagában a kor nem mond semmit.

Nekem úgy hozta az élet, hogy 30 körül lett aktuális a teherbeesés. Addigra lett stabil párkapcsolatom, és legfőképp akkorra éreztem, hogy egy gyerek inkább örömet, mint nyűgöt jelentene. Valószínűleg korábban nem is lettem volna rá alkalmas.


De van egy barátnőm, akivel még akkor barátkoztam össze, amikor egyetemre jártunk. Neki kalandos volt az élete, mert egy pár hetes kapcsolatból maradt terhes 21 évesen. az első évek elég kemény küszködéssel teltek neki, egyetem, mellette kisgyerek, kevés pénz.

Azóta eltelt 13 év, már négy gyereke van, férje és sínen van az élete.


Emiatt azt mondom, hogy mindig utólag lehet csak megítélni, hogy mi sül ki a dologból.

2015. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Én 25 vagyok két gyerekkel, és engem is néztek már le ezért! Itt az a baj, hogy mindegy hány gyereked van, ha nem vagy még 30 éves az első babás (várandós) 36 éves is képes kioktatni pl hozzátáplálásból. Elég ha a saját tapasztalatod írod le, akkor sem tudhatsz semmit az anyaságról mert nem vagy min. 30! És igenis lehet okosabb/tapasztaltabb egy fiatal anyuka is, csak sokaknak nehéz lenyelni a békát.
2015. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó, azért az durva tud lenni, ha egy 20 éves, pár hónapos gyerekkel akar kioktatni 2-3 gyerekes anyákat:))
2015. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Itt olyanokért pontozzák le az embereket hogy csak lesek.. Mintha tudnánk bármit is egymás életéről. És mi van azzal aki 21 évesen komolyabb mint más 30? 30 évesen sem fix minden. Van az átlag. Mégpedig hogy 20-22 éves korig az ember tanul. Utána dolgozik és 30 évesen érett és anyagilag alkalmas a babára. De ez nem kézpenz és nem szabvány szerint működünk. Ismertem olyat aki 30 évesen komolytalanabb volt mint én 19 évesen és olyat is aki 20 évesen 15-nek sem tűnt gondolkozás alapján. Van aki 22 évesen éretlen. De van aki nem. Én 22 évesen kezdtem dolgozni pl. Lehet más 19 évesen és a harmadik 27 évesen. Ez sokkal összetettebb mint hogy itt látunk egy számot. Ezért nem értem az itelkezest, netről nem tudunk a másikról leszurni semmit.
2015. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Vagyis tudunk egy pár dolgot leszurni de nem eleget.
2015. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

Én az optimális, 30 feletti, 3 gyerekes vagyok, de engem is lepontoznak rendszeresen:) Egyszer azért, mert leírtam, hogy meg volt beszélve anyósommal, hogy vigyáz a gyerekekre, amíg nőgyógyászhoz megyek, majd lefújta, mert a lányának kávéznia kellett a barinőkkel, így oda ment gyerekfelügyelni, én meg a 3 gyerekkel dokihoz. Máskor meg azért is, mert a kérdés szerint ki-milyen durva dolgokat evett terhesen, kívánósan, én meg válaszoltam, hogy kivit ettem pirosarannyal, ennyi volt az egész, valami irdatlanul le lettem pontozva érte...

Tudom, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de látod, kb. a semmiért is lepontoznak.

2015. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!