Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak elítélve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak elítélve a szabadosabb lányok?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, a megcsalást, szintetikus drogok használatát elítélem én is.

Egyszerűen magamból indulok ki, meg a válaszokból ezen az oldalon.

Tudom, hogy vannak hibáim, és az iskolai teljesítményem (reál tárgyakból legalábbis) sem a legfényesebb, egy erős művészeti iskolába járok. Szeretek emberek közé járni, igényes zenés helyekre, kultúrált kocsmákba járni a barátnőimmel hétvégente, dohányzok.

Szeretek sminkelni is, sötét rúzsokat használni, erőteljesen kihúzni a szemöldökömet, vagy épp vastagon kihúzni a szemem tussal. Az öltözködésem se a legkonzervatívabb, de eseménynek megfelelő, szinte mindig szoknyát hordok, szeretem a magasabb sarkú, extravagáns cipőket is. A hajamat festem.

A szüleimmel jó a kapcsolatom, itthon nincsenek komoly gondok.

Az oldalon olvasott válaszokból kiindulva, egy magam fajta lánynak esélye sem lenne senkinél.

És való igaz, kevés fiú közeledett hozzám életemben, de ők többnyire engem is érdekeltek.

Arra akarok kilyukadni, hogy arra a következtetésre jutottam, hogy többnyire az önbizalomhiányos fiúknak van problémája a szabadosabb lányokkal, és hogy másoknak mi a meglátása.

Köszönöm:))

17L



2014. nov. 30. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszed annyira különc vagy, pedig rengeteg ilyen lány/fiú van. Azért ítélnek el, mert a saját kis világukon kívül nincs más elfogadható lehetőség, és azt már meg kell vetni, aki másabb, mint ők
2014. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért szabados? Mert kihúzod a szemed, és szűk ruciban mászkálsz? Ezt nem értem.
2014. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"szabadosabb" :'D ma is tanultam valami újat...
2014. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindegyiknek szabadosabb lány kéne, de egyik sem akar velük járni, ezért inkább elítélik őket.
2014. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam külöcnek, vagy különlegesnek, ismerek sok hasonlóan gondolkodó embert, mintn én.

Ennek az oldalnak a közönsége érdekel most első sorban.

2014. nov. 30. 19:38
 6/10 Bad G-Sus ***** válasza:

Az itteni ,csajokkal kapcsolatos velemenyekre ne nagyon alapozz, kiveve az enyemre.

A "szabadosabb" csajokkal meg nincs gond. Az oltozkodessel kapcsolatban meg annyit ,hogy tudja hordani amit felvesz.

2014. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nem tudom miért kellene elítélni téged, rendes lánynak tűnsz és biztos vonzó is lehetsz az öltözködésed alapján. Én elfogadnék egy ilyen csajt (ha a személyisége is tetszik). :)


22/F

2014. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek elítélve, tudtommal szabadlábon védekezhetnek.
2014. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnél

Csak én már nem a Te korosztályod vok...

:/

2014. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valahol eltévedtél. vagy csúnya, flegma vagy lekezelő vagy. Mert kb. így öltözködik az aki úgy akarja, hogy minden fél esetleg negyed órában meghúzzák. És ez meleg báron kívül inkább ez a probléma szokott lenni, nem a hiánya. Lány barátaim hasonló kinézettel a csak csajos szülinap mait ezért mentek meleg bárba.
2014. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!