Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta annyira felhúzódott...

Napok óta annyira felhúzódott a méhem, hogy nincs hely a gyomromnak. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval,a gyomrom olyannyira össze van nyomva,hogy egy fél adag kaját is órák múlva sikerül csak a helyére tenni.(aki volt/van így az érti) Folyamatosan éhesnek érzem magam,de nem tudok normál mennyiséget enni,sőt az se mindegy mit eszek,mert a nyomás érzés mellé még gyomorégés is társul ha nem figyelek.Ez pokol!Van erre valami megoldás?Olyan étel ami nem feszít ennyire,vagy X óra után már ne egyek?(ma pl csak krémlevest ettem,kb 1 liert egész nap,és mégis érzem hol a gyomrom.. )Már fogytam is 1 kilót 1 hét alatt... Most 28 hetes kismama vagyok,és eddig 6 kgot híztam,na és még ebből is leadtam egyet :( Segítsetek!!! Köszi :)
2010. febr. 15. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb ekkortájt kezdődött ugyanez,nagyon éhes vagyok mindig de van h már az evés elején nem kapok levegőt...!

Most a 32. héten vagyunk-ugyanaz...édes teher!

Én megpróbálok sokszor keveset enni!

Boldog babavárást!

2010. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás: a szülés. Addig ez van.


Én is ezzel szenvedek. Ráadásul vastablettát is szednem kellene, de azt meg evés előtt 1 órával vagy evés után 2 órával kellene bevenni, hogy fel tudjon szívódni. Hogy lehet ezt megcsinálni, amikor óránként eszem, csak keveset?? (Elárulom, hogy az éjszaki pisiléskor veszem be.)


Gyomorégésre nekem bevált a Rennie. Terhesek is szedhetik.


Kitartást! Amint beilleszkedik a baba, jobb lesz, mert lejjebb kerül a méhed.


31h km

2010. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyomorégés


Natrium phosphoricum D6 Schüssler só 3X1 tabletta. Esetleg próbáld ki, nekem a Rennie semmit nem ért, ez segített. Sajnos ez a probléma addig marad, míg a méhed lejjebb nem száll. 1. babánál ez általában a 36. hét körül történik, de sajnos nem mindenkinél. Addig az egyetlen megoldás, hogy sokszor eszel, keveset...

2010. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez sajnos valószínű, hogy a szülésig így lesz. Én már alig tudtam enni valamit, állandóan teltségérzetem volt, meg gyomorsavam. Talán az utolsó héten lett jobb a helyzet, mikor lejjebb szállt a baba. Összesen 6 kilót híztam. Ebből pedig 3,5 kilós volt a babám.
2010. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Bár vidámabb nem lettem tőlük :) .. nem baj, csak pozitívan...már csak 3 hónap és jóllakhatok :)))
2010. febr. 15. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok,ugyanilyen panaszaim vannak mint a hölgyeknek,azzal kiegészitve,hogy ahogy vizszintesbe kerülök,minden ital visszafolyik a torkomig :S nagyon klassz :D
2010. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!