Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hallottam, hogy ha az...

Azt hallottam, hogy ha az anya sokat rajzol vagy zenél a terhesség alatt, attól kreatívabb lesz a baba. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz..

Én rajz tanár vagyok..A fiam aki 17 éves mai napig csak pálcika embereket tud rajzolni,annyira nincs tehetsége hozzá.

2010. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Meg hogy ha klasszikus zenét hallgat a mama, akkor a gyerek szeretni fogja.. Nem igaz, a szomszéd gyerek gyűlöli, pedig az anyja folyamatosan klasszikusokat "hallgattatott" vele.

Ha belegondolsz, miért is emlékezne rá? A baba 5 hónapos koráig ha valamit odaadsz neki, majd utána elveszed, és újra odaadod, úgy veszi, hogy az egy teljesen új dolog, amit még sosem látott.

2010. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ártani nem árt az biztos. és ha ezt látja otthon, lesz ösztönző erő, felkelti a kíváncsiságát. aztán, hogy tehetsége mennyire lesz hozzá, az később kiderül
2010. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. szept. 29. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez velem történt meg.Amikor a fiammal terhes voltam,én a 9 hónap alatt állandóan bounty csokit ettem.Egyszerűen végig a kókuszt kívántam..Ezt úgy vedd,hogy egészen a születésem napjáig naponta 2 bounty csokit ettem...(pedig nem szeretem a kókuszt) Amikor a fiam megszületett azt vettük észre,hogy a kókusz szagától is rosszul van,és borzalmasan utálta a kókuszt..Egészen 15 éves koráig,mert akkor valahol megkóstolta és azóta megeszi a kókuszt is..

De más rendkívüli nem történt..

2010. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
javítok* szülés napjáig
2010. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző terhességem alatt nem rajzoltam, de egyébként nagy rajzos voltam, túl sok zenét nem hallgattam, pedig ha tehetem mindig azt teszem.

Ezek ellenére kisfiamnak (10 éves) jó zenei érzéke van, bár nem tud énekelni, minden nap rajzol, de nem mondhatni, hogy nagyon művészi.

Ami a zenét illeti, születése után állandóan táncoltattam, sokat hallgattunk zenét, minden alkalmat megragadva. Ovis korában gyerek feldolgozásokat stb.

A rajz pedig egy cseppnyi genetika?

2010. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez érdekes!

Remélem így van. Náluk én Grafikus vagyok az apja meg nagy gitáros. Örülnék ha kreatív lenne:)

2010. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!