Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy a kimaradt...

Az normális, hogy a kimaradt menstruáció időpontjában néhány cseppnyi halvány barnás folyásom volt?

Figyelt kérdés

2 napon tapasztaltam ilyet és azután már nem.

Az enyhe hasi fájdogálás és feszülő érzés normális ilyenkor?


2009. jún. 22. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Vérzés (barna folyás) a terhesség egyik szakaszában sem normális, de azért ne aggódj nagyon sokszor előfordul. A dokidnak mindenképp szólj, mert nem is olyan ritkán ez hormongyengeség jele lehet, akkor kapsz magzatmegtartó gyógyszert. Inkább egy telefon feleslegesen, mint hogy aggódj és esetleg baj legyen!

Minden jót!

18 hetes

2009. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát semmiképp sem normális, szerintem mutsd meg dokinak, és valószínű ír fel terhességmegtartó gyógyszert, nehogy a hormonok miatt legyen baj, mert az ugye orvosolható.

De nyugtasson az a gondolat, hogy sokaknak van ilyen jellegű problémájuk, és mégsem lett baj, fő hogy időben doki lásson, mert azért nem játék.

Sok sok sikert, remélem minden ok lesz veletek.

2009. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtok,mert én pont azt olvastam a babafalván,hogy a kimaradt menstruációkor jelentkező enyhe barnás folyás annak a jele,hogy a petesejt megtapadt!
2009. jún. 22. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a terhességem elején, amikor még először kimaradt a mensim. Elmentem orvoshoz és azt mondta, hogy ez előfordul, de semmi probléma nem volt. De mindenképp fordulj orvoshoz, mert bajt is jelezhet. Nekem igaz utána már nem volt barna folyásom, de a 10. hétben sajnos elhalt a terhességem. De szinte biztos, hogy a kettőnek nem volt köze egymáshoz. Az enyhébb hasgörcsök pedig ilyenkor azért vannak, mert nő a méhed, nyúlnak a szalagok. Kívánom, hogy minden rendben legyen! De mindenképp keresd fel az orvost!!!
2009. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszod!Persze nem arról van szó,hogy egyfolytában vérzek,csak a menstruációm időpontjában volt 2 csppnyi halvány barna pötty a bugyimon.De azóta ilyen már nincs!

Aranyos vagy,hogy te nem akrsz rögtön megrémíteni!

2009. jún. 22. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél enyhe barnázás volt majd pár nap és vérzés lett, el is ment a babám. A második terhességemnél 1 csepp barnás-vér volt, és szerencsére minden rendben van azóta.

Nem normális semmilyen barnázás vagy vérzés. Lehet ártalmatlan és rossz előjel is.

Szerintem azért szólj a dokidnak.

2009. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így,mint te.Az orvosom azt mondta,hogy sokat pihenjek,és igaza lett.Ilyenkor még minden olyan törékeny,ezért amit megtehetsz,hogy vigyázz magadra.Én kétszer barnáztam az elején,de egy-egy nap után elmúlt.Azért azt tanácsolom az orvosoddal beszélj,a legtöbb esetben nincs ebből probléma.Sok boldogságot!20hetes
2009. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!