Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes kismamak, akiknel...

7-8 hetes kismamak, akiknel mar koran,5. -6. hettol van emelygese es hanyingere. Hogy vagytok? Mit szoktatok enni es mikor vagytok főleg rosszul?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 16:14
 1/2 Gyémántos kert válasza:
én nagyon sokat hánytam volt h napi 4x... 6. héttől kezdve.. de csak az jött vissza ami jól esett.. majd a 7. héten volt egy nap amikor 8x hánytam még a viz is kijött... hívtam a dokit igy bekellett feküdnöm ahol Magne B6 ot kaptam vénásan plusz infusiot... Azóta is meg van a hányinger de folyamatosan szedem a Magne B6ot 3x1 és így bent marad a kaja is :D nekem napszaktól független volt a hányinger és az émelygés is nah meg a hányás is... lassan 11 hkm
2015. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még csak holnap leszünk 6hetesek de már napok óta émelygek és ma már hánytam is. Csak a gyümölcsöt kívánom, így almát ettem és kivit mert az volt itthon.
2015. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!