Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már nagyon az elején...

Akinek már nagyon az elején (3-4-5 hét) elő-előjött az émelygés, hányinger, annak később is volt hányingere?

Figyelt kérdés
Második babám,az elsővel 6-9. hétig folyamatosan hánytam. Mennyi az esélye,hogy most is így járok? Néha elkap a hányinger és étvágytalan vagyok,de ez semmi ahhoz képest,ami az elsővel volt.
2014. ápr. 6. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már az elmaradt menszi előtt egy nappal megkezdtem a hányást, kitartott egészen a 15.hét közepéig. Én is a második babámat várom. Első babával kb. 2 hétig hánytam.
2014. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szép kilátások, de legalább van remény, hogy nem tart a végéig a hányinger. :)

Második babámat várom, 6 hetes vagyok, de már a nem várt előtt 2-3 nappal émelyegtem. Ez két napja nagyon durva hányingerbe csapott át, ami egész nap tart. Félek, hogy lesz ebből még hányás is.

Első babával a 8. héttől a 16.-ig tartott a hányinger, akkor nem hánytam.

2014. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18 hétig minden reggel hánytam most 24hetes múltam de van mikor most is hányingerrel kelek de már nem hányok szerencsére.
2014. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én az 5. héttől folyamatosan émelygek, hányingerem van, de nem hánytam. Ez a 8. hét környékére szinte teljesen elmúlt, ekkor tudtam csak mást is enni háztartási kekszen kívül. azt hittem, hogy megnyugodhatok. most vagyok 10 hetes és ezen a héten kétszer is hánytam. és két hét kihagyás után visszatért a hányinger is, meg az is, hogy ismét csak a keksz megy le.
2014. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első babámnál semmi panaszom nem volt. Most, mielőtt elmaradt volna, már hánytam. A nyolcadik hétre elmúlt a rosszullét.
2014. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neee :( bízató... :D ma reggel már a kávémat sem tudtam meginni,mert öklendeztem tőle. Jó lenne megúszni,de úgy érzem lesz ez még durvább is :/ ti hogy vészelitek át ezt kicsi gyerekkel? Nekem másfél éves gyerekem van,csak attól félek,hogy majd nem tudok vele rendesen foglalkozni a hányás/hányinger miatt.
2014. ápr. 7. 06:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A 3. babámat várom, a menzesz időpontja előtt 4-5 nappal már hányingeres voltam, a 12. hétig tartott, bár néha előfordul, hogy most is hányingerrel ébredek, de már nem olyan durva, mint volt, enni nem sokat bírtam, 5 kg-t fogytam, még mindig nem vagyok a terhesség előtti súlyomnál, pedig már bírok enni.

17 hkm

2014. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külföldön élünk, kisfiam 3,5 éves , de csak heti 3 napot jár oviba. Ráadásul most ott is szünet van, szóval itthon van. Vele azért már könnyebb, mert nem kell rohangálni utána, tudunk rajzolni, gyurmázni, társasozni. Na meg eljátszik már egyedül is. A férjem most itthon volt 1 hetet, mert két munkahely között volt. Nagyon jó volt, mert hagyott "kínlódni", főzött, rendet rakott, foglalkozott a kisfiunkkal.

Holnap kezdi a munkát, már előre rettegek. Csak heti 2 napot dolgozom, de attól is félek. Ma reggel már keményen öklendeztem, lesz itt még hányás is. :(

2014. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alexa+Hédi válasza:
Nekem a 6. heten indult, es meg szules kozben is hanytam. Bar akkor ez zavart a legkevesbe. ;)
2014. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!