Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Svéd Attilánál (Szolnok)...

Dr. Svéd Attilánál (Szolnok) szült mostanában valaki?

Figyelt kérdés
Melyik szülési módot részesíti előnyben, illetve mennyibe kerül nála egy szülés? Mit hallottatok róla? Előre is köszönöm!

2015. márc. 17. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsánat,hogy ide pofátlankodok,de a feltett kérdések engem is érdekelnének. Én hozzá járok terhesgondozásra (2x voltam eddig) eddig nekem semleges személyiség. Gyors, probléma megoldó, ha kérdezek valamit válaszol.
2015. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Termeszetes szulest, mint ahogy az osszes tobbi orvos. Csaszart csak akkor csinalnak, ha indokolt. Ebben az osztalyvezeto-foorvos es a korhazi vezetes dont, kiveve, ha surgossegirol van szo.

80ezer korul van, de adtak mar neki 100e is.

Osztalyvezeto-foorvosnal 100e egy szules.


Alapos, de nem all le jopofizni. Vegzi a munkajat, a legjobb tudasa szerint.

2015. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Magánba járok hozzá, ott nagyon jók az árai. Több helyről hallottam, h nem fogad el pénzt, volt aki 30.000 Ft-ot adott neki, stb. Azért gondoltam, hogy mielőtt rákérdezek tőle, érdeklődöm egy picit, hogy mégis mire számítsak.

Én pont azért választottam őt, mert bírom a stílusát, lényegre törő, normális. Nekem pl. nem jött be a Dr. Tóth Zoli féle poénkodás.

2015. márc. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!