Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy gyöztétek le aszülés...

Hogy gyöztétek le aszülés elötti félelmeteket? ' hónapom van vissza :D 32 km :D Kellemes babavárást mindenkinek!

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudatosítottam magamban, hogy gyerek bent még nem maradt, így ha parázok ha nem, ez a gyerek biztosan ki fog jönni. Miután ezt átgondoltam, rájöttem, hogy a félelem csak időpocsékolás, főleg, hogy lövésem sem volt akkor, hogy mitől is félek (első baba).


Csak nyugi, ügyes leszel:) Könnyű szülést!

2011. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alinaaa ***** válasza:
Strucc politika. dugd a fejed a homokba. Nekem bevált, minél kevesebbet rágódj rajta, majd lesz ami lesz.
2011. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, én is félős vagyok. Ez egy rossz velemszületett tulajdonság. Minden megmérettetésnél be vagyok parázva, de tényleg, mindig. Pedig már szültem, és semmivel nem jobb, mint első alkalommal. Ha belegondolok, rögtön ideges leszek.

Pl, amikor államvizsgáztam (az pedig még fájni se fáj), Izgalmamban eltörtem egy tollat, letéptem a blúzom gombját, a hajam széttúrtam teljesen. Ez elég vicces így utólag. Szóval, a szülés, az meg egy rémálom számomra. Ez van, majd azon is túl leszek, így vagy úgy. 32hkm

2011. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lesz,ahogy lesz,csak egészségesek legyünk mindketten!Úgyis fájni fog,nem úszom meg!És megéri.

1 gyerkőcös 36 hetes kismami

2011. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alig vártam...már olyan nehezen viseltem mindkét terhességem végét, hogy imádkoztam a pillanatért, amikor már "fájni fog".:)))Könnyűnek mondható gyors szüléseim voltak, nektek is ilyet kívánok.
2011. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!