Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes vagyok, és vizesedik...

34hetes vagyok, és vizesedik a bokám, mennyit kéne felpocolnom? Fél óra? Egy óráig?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy meddig kéne? Amíg nem enyhül az ödéma! Első babámnál a 20. héttől vizesedett a lábam. A terhességet végigdolgoztam, és kb a 35. héten már reggelre sem ment le akármit csináltam.
2015. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tudsz aludj úgy, hogy az ágy lába alá tegyél valamit, amivel megmagasítod. A másik lehetőség, hogy behúzol huzatba összehajtogatott pokrócot, vagy nem túl magas párnát és úgy alszol.

Az ágy alápolcolása a legjobb, mert akkor nem törik meg a keringés útja, de a láb polcolás is jobb mint a semmi.


Napközben ahányszor vagy amennyi ideig csak tudod tedd feljebb a lábad. Nekem melóhelyen jó magas lábtartóm van egy géppapíros dobozból. Ha hazaérsz dőlj le, polcold fel. Utána csinálj valamit, ha kész vagy egy nagyobb feladattal megint feküdj le kis időre felpolcolt lábakkal.

Esetleg nézz utána trombózisosok tornájának, de az egyik lábról a másikra állással pumpálás is sokat segít. Tudom, hülyén néz ki, de szerintem ilyenkor ez a legkevesebb, főleg otthon.

2015. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!