Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+ hetesen ki mit érzett?...

6+ hetesen ki mit érzett? Voltak már tüneteitek?

Figyelt kérdés

Én semmit nem érzek!! :/ Szeretném már érezni nagyon.......

Vannak napok,hogy picit fájdogál a hasam v. émelygek ici picit,de még már az sincs.


2015. márc. 18. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Es a doki is csak petezsakot latott. Turelem... ne siettesd az idot.
2015. márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem volt más (meleg és duzzadt), a hasam görcsölgetett naponta párszor, többször pisiltem, illetve kezdtem műár puffadni, ez elég sokáig tartott. De semmi már tünetem, rosszullétem nem volt azóta sem, ne sürgesd:)
2015. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a tünetek tűntek fel... végtelen álmosság és "reggeli rosszullét" délután 5kor -mindennap egy-másfél órán keresztül aztán eltünt. Mivel még nem rendszeresen jön meg így ezek tűntek fel... persze a teszt azonnal 2 csíkos lett :)

7hónapos babóca anyukása és 7+4hkm

2015. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is így voltam. Nagyon vártam a tüneteket,de a mai napig a cicifájdalmon kívül semmi. És minden rendben van. Ha nem leszel rosszul akkor se aggódj :-)

15 hkm

2015. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

álmosság, hányinger minden étel említésétől és gyakran kell pisilni. Az első is így volt :).

Szinten egy 7 hós baba és egy 6 hetes magzat anyukája :)

2015. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férjem örömére megnőtt a cicim, B kosaras voltam eredetileg, 1 hete vettem C-set, de már az is kényelmetlen, szűk. Néha fájdogál, melltartó nélkül nagyon nem jó. Se hányinger, se szagérzékenység (csak ami nem-terhesen is volt), se más, de nem is bánom. Csípném, ha így maradna, hogy a baba és én is jól vagyunk. Hisz rosszullétek nélkül lehet igazán élvezni a terhességet, nem? :)
2015. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!