Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesek, hogy érzitek...

7 hetes terhesek, hogy érzitek magatokat? Vagy 7 hetesen mijen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hét hetesen elég rosszul voltam,reggeli émelygés,hányás napjában többször,volt,h kinyitottam a hűtő ajtaját,megéreztem valaminek az illatát és már szaladtam is,de szerencsére mire 9 hetes lettem ez elmúlt,már csak ritkán kellett szaladni a mosdóba.:-)Te hogy vagy?
2009. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlen,de semmi tünetem nincs,max hogy nagyon jo az étvágyam,a hütöajtot én sem nyitogatom,de nem azért mert hányingerem van hanem mert bármit bevásárolok nem tudom meg enni.Állandoan hamburgert kivánok,meg pizzát.Nem tudom mi lesz velem.172 cm magas vagyok és 82 kg.Eddig is volt egy kis pocakom de az lehetséges hogy már látszik?nekem nagyon ki van kerekedve a hasam és akárki rám néz gratulál,én nem értem.Olyan zavarba jövök amikor gratulálnak,mert ugy tudom még nem szabadna látszodjon.
2009. aug. 1. 12:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is ugyan így vagyok és én is azt eszem amit kívánok.de nagyon sokat.a hasam nekem is nagy valószínűleg azért mert fel vagyunk fújódva.pedig én csak 47 kg vagyok meg 156 cm.a méh nagyobbodik és rendeződnek a belek.ez az oka a nagy hasnak.boldog babavárást.remélem segíthettem.
2009. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, A melleid nem feszulnek? Altalaban ez mindenkinel szokott jelentkezni. Nekem sem voltak rosszulleteim, de a szagokra erzekeny voltam, es etvagyam volt rendesen. Ennek ellenere most is ugyanannyit nyom a merleg mint az elejen pedig mar 15 hetes vagyok (sporttal kompenzalom a nagy etvagyat). Probalj picit vigyazni a sulyodra az elejen(nem fogyokura, csak probalj meg pizza, csoki helyett gyumit/zoldseget ragcsalni) mert nem csak a vizsgalatokat neheziti meg (az en UH-s papiromra ra van irva hogy ha valaki tul nagy sulyfelesleggel kuzd, lehet hogy meg kell ismetelni a vizsgalatot), hanem a Te kozerzeted/egeszsegednek sem tesz jot.
2009. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor már két hete hánytam, émelyegtem, sokat aludtam.Igazán más panaszom nem volt.

36 hetes km.

2009. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én is most vagyok a hetedik hétben, nagyon fáradékony vagyok, hányingerem van,émelygek. Én is megkívánok mindenfélét, de mindig csak egy keveset tudok enni, de többször. Próbálok kevesebb édességet és több gyümölcsöt enni.A jövő héten megyek dokihoz, már alig várom...
2009. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A 2. babámat várom, most a 12. hétben vagyok.

Az első terhességnél csak annyit tünetem volt a 12. hétig, hogy fájt a mellem és néha görcsölgetett a hasam, aluszékony voltam, székrekedésem volt.

Most pedig annyi van, hogy délután szintén tudnék aludni, valamint eléggé puffadok és néha szédülök. Most se görcsölgetés, se cicifájás, nem is duzzad, nem is feszül.

(Ha nekem tünetek alapján kellene megállapítani a terhességet, akkor én max a magzatmozgással venném észre, mert ami nekem van, az bármi másra is ráfogható.)

A pocak még azért lehet nagyobb, mert ilyenkor az egész testben lassabbak az izmok, az emésztés is lassabb és szinte mindenki kivétel nélkül puffad, kisebb, nagyobb mértékben. A méh még a szeméremcsont mögött van, de a belek már rendeződnek, dagadnak, a szervek csúsznak felfelé, emiatt lehet poci, illetve én elkezdtem "derekasodni", derékban szélesedek.

A puffadásnak köszönhetően reggel pocak nélkül ébredek, estére lufi hassal fekszem. De ez mostanában fog elmúlni, szóval egy pár hétig ismét lapos hasú leszek valószínűleg, utána már jön a babapocak!

Sok boldogságot!

2009. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én most már két napja émelygek,meg többször érzem azt hogy jön fel minden.Bármilyen kicsit eszek ugy érzem tele vagyok.Megkivánok valamit de már nem esik jol.Szerintem mostantol hányni fogok,ez van.Alig várom elmennyek a dokihoz hogy mondja hogy minden rendben van.
2009. aug. 3. 12:37
 9/13 anonim ***** válasza:
7 hetesen, annyira hányingerem volt, hogy azt mondtam, bár hánynék már, akkor talán megkönnyebülök. Most már 9 hetes vagyok és szinte teljesen elmúltak a rosszullétek, de az étvágyam meg megnőtt:(
2009. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És nem hánytál,csak hányingered volt?
2009. aug. 3. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!