Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szed magasvérnyomás elleni...

Ki szed magasvérnyomás elleni gyógyszert?

Figyelt kérdés
18 hetes ikerterhes vagyok. Holnap megyek dokihoz, ugyanis úgy érzem magas a vérnyomásom. Sokat folyik a vér az orromból (főleg este, éjjel és reggel és inkább ömlik de csak a jobb orrnyílásomból) erősen kalapál a szívem napközben is, mintha hegyet másznék, pedig ülök. Nem vagyok túlsúlyos,(sőt! inkább vézna vagyok nagy pocakkal :D) egészségesen táplálkozom, aránylag sokat mozgok, de nagyon hamar úgy érzem magam, mintha 10 km-t futottam volna :( Mi a neve az ilyenkor használatos gyógyszernek, és milyenek a mellékhatások?

2015. márc. 18. 10:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kiderült, h nem is magas a vérnyomásom. Abba kellhagynom a melót, már csak 3 nap és vége. Nagyjából ennyi. Most jön egy nagy adag pihenééééés :)
2015. márc. 25. 15:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Dolgozol?--Minden jót kívánok!
2015. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ugyeee, nem minden az aminek látszik:-)))További jó egészséget.Hát így ikerterhesen nem is baj ha már nem dolgozol.
2015. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!