Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy a 26. héten...

Normális hogy a 26. héten nagyon kevésnek és gyengének érzem a magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés
Eddig olyan nagyokat, erőseket rugott, hogy szinte fàjt. Most meg napok òta alig-alig valamit halványan èrzek. Esetleg ilyenkor màsképp fekszik a baba? Vagy mi lehet a baj?
2015. márc. 19. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Van még elég helye odabent és az is lehet másképp helyezkedik azért nem érzed úgy. Ha aggódsz védőnő v orvos de sztem nincs baj. Ne aggódj azzal többet ártassz. Boldog babavárást. 32hkm
2015. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét babámmal voltak lustább/gyengébb napjaim, sőt, heteim. Mert volt hogy egy hétig be votak lustulva. Én annyira szigorúan azért nem vettem. :)
2015. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyenek,én is azért megijedtem,mert első babám,meg alapból voltak sajnos rossz példák a családban és féltem nehogy velem is megessen,de természetes dolog. Nekem volt olyan,hogy az ultrahangon ide-oda mocorgott de én meg nem is éreztem semmit. Szóval mozog,csak még elfér.
2015. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!