Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen nagyon gyengének...

16 hetesen nagyon gyengének érzem magam. Normális?

Figyelt kérdés
Nem volt semmilyen panaszom,minden rendben van,de iszonyatosan gyenge vagyok és fáradt. Ha felülök az ágyba,már feküdnék is vissza.Holnap megyek ultrahangra.
2013. aug. 12. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi bajom a 15-16 ik hétig. aztán kb. 15 hetesen iszonyat fáradt lettem, ezt értsed úgy, hogy simán elaludtam állva, 24 órából legalább 18-at aludtam. Eszméletlen milyen fáradt voltam. Olyan 19 héten múlt el és utána 2-3 napra a baba is mocorogni kezdett. Azóta újra a régi vagyok. Amúgy nem kávézok, de mivel megállni sem tudtam gondoltam egy kávétól felébredek, még az sem segített. Teljesen normális, hogy fáradt vagy, de tartsa benned a reményt, hogy kb. 20 hét körül elfog múlni minden tünet.
2013. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, mert 16. héten én is olyan voltam, mint egy zombi, most már kicsit javult, de folyton aludtam és jártányi erőm nem volt.
2013. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!