Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajanlotok nyugodt alvasra?

Mit ajanlotok nyugodt alvasra?

Figyelt kérdés
31hetes vagyok.par hete nem tudok ejszaka elobb elaludni hajnali 1-2elott.. keltettem mar magamat koran ennek ellenere hogy este hamar eltudjak aludni. Egesznap almossag gyotor.. estere viszont forgolodok hiaba aludnek.. meleg tej elaltatna?ja es meg csak nem is tudok jol aludni. Felkelek felorankent

2015. márc. 19. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem leszek jó tanácsadó, csak együttérző tudok lenni. :)

Én sem alszok jól, bármit is próbáltam...

34 hetes vagyok és kb. 2 hónapja max. 4 órát vagyok képes aludni, de sokszor még ezt is megszakítom egy-egy pisiléssel. Utána meg vergődöm még kb. 2 órát, de ekkor már minden bajom van. Őrület!

A meleg tej rám nem hat.

Este próbálok könyvet olvasni, "kifárasztani" ezzel a szemem, de hát nem sok eredménye van. Életemben nem olvastam ennyi könyvet, mint most.

Védőnőm a citromfű teát ajánlotta, mert nyugtató hatása van, és hatékony álmatlanság ellen. Kb. 1 hétig ittam (nem vagyok egy nagy teás), de nem volt ennyi idő alatt hatása számomra. Bár egy próbát megér.

Most pedig úgy fáj a csípőm, hogy ha álmos vagyok, akkor sem tudok aludni tőle. Úgyhogy remek...


Kitartás!

2015. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen olvasás,tvzés álmosít.meg én pocifix párnával aludtam. de így is keltem 20x egy éjszaka,hiába voltam tök kómás
2015. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs tanacsom mert én is így voltam és ez nem fog valtozni a végeig..sajnalom..ez ilyen..én mindig nappal aludtam!de azutan se tudsz majd aludni ha meglesz a baba:))kitartas csak ennyit mondhatok!:)))
2015. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostanaig vergodtem jobbrol bal oldalamra.filmet kapcsoltam...amire elalmosodtam mehettem pisilni.. ennyi volt a majdnem alvas. hat mar vegem :/ koszonom azert a valaszokat..az a baj ha teazok meg tobbet pisilek akkor aze nem alszok.:) jo a mondas h pihenjuk ki magunkat amig lehet.. terhesseg alatt sajat magunk nem birunk aludni...azutan.meg.mar nem engedik :))nem tudom melyik a jobb :D kitartast minden kismaminak :)
2015. márc. 20. 00:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogfajas gyotort 28-32 hetesen, volt, hogy egesz ejjel nem tudtam aludni. a fogorvosom ajanlotta a harsfateat, ugy aludtam tole mint a poc. Nogyogyaszom sem ellenezte. Kiprobalhatod, mezzel,es csak egy bogrevel este. Kelemes babavarast!
2015. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kellemes :-)
2015. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az első két terhességemmel, pedig dolgoztam majdnem végig, korán keltem és pörgős munkám is volt! Esti séta, meleg tej, olvasás, meditálás, amiket a doki ajánlott de sajnos semmi nem volt jó! Végig így voltam míg meg nem szültem, aztán meg a gyerkőcöktől nem tudtam aludni! Nem tudom mikor fekszel le, de előtte már egy órával ne igyál semmit, így kilőheted valamelyest a pisilést! próbálj álmosító dolgokat csinálni fekvés előtt, olvass nézz valami olyan filmet! De én így is szinte félóránként felvoltam! Most a harmadik babit várom, és semmilyen alvási gondom nincs, szerintem terhességfüggő!:)
2015. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismet hajnali 1.harsfa teat kiprobalom koszonom.. neztem a filmet..tv mellett nem tudok aludni.amint kinyomtam a taviranyitoval elkezdett jarni az agyam.forgolodtam... egyebkent este fel 8tol agyba vagyok :/ most is kimerito napom volt.du 4kor majdnem feladtam.. de delutan se tudok aludni egyebkent ha lefekszem..almos vagyok de nem megy az alvas se nappal se ejjel..:( amikor sikerul ejszaka vmikor elaludni.olyan "sz*rul " alszok h inkabb pihenesnek hivnam...:/ koszonom a valaszokat.ugynez ki hozza kell szoknom ha nem vallik be a tea. tejcsi,filmezes,lefarasztas nem vallt be..
2015. márc. 21. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!