Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orosházán szült valaki?...

Orosházán szült valaki? Vélemény? Fogadott orvost ajánlotok vagy "normálisan bánnak" veled ha csak bemész szülni mikor jön az idő?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Orosházán szültem októberben. Volt fogadott orvosom. Én már régóta eldöntöttem, hogy csak így fogok szülni. Nekem császár lett végül, de örülök, hogy a saját orvosom végezte, aki ismerte már a kórelőzményeket és nem kellett minden alkalommal elmondani, hogy mi helyzet. (Illetve volt egy doki, akihez egyébként sem akartam semmi pénzért kerülni.)

Sógornőm is most szült szintén Orosházán. Neki nem volt orvosa, de elég jó ellátást kapott. Én láttam így pozitív, de sajnos számomra negatívabb dolgot is, ha nincs orvosod. (Összességében azért szinte csak pozitív tapasztalatom volt.)

Szóval ha nincs saját orvosod, akkor sem lesz szerintem probléma és nem lesznek "bunkók" sem veled.


Mikor fogsz szülni?

2015. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
májusban fogok szülni köszönöm szépen a hozzászólást :)sokat segitettél,Szentesen akartam szülni de rémhíreket hallottam :( Így mondta párom szüljünk Orosházán
2015. márc. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!