Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt valaki...

Terhesség alatt volt valaki emlő ultrahangon?

Figyelt kérdés
Fáj bizonyos pontokon a mellem és mintha kis csomót is észlelnék. Ez a fájdalom már a terhesség előtt kezdődött, de az orvos tapintással semmit nem észlelt. Mostmár kicsit kezdek aggódni. Ha bejelentkezek egy radiológushoz jó ötlet?
2015. márc. 20. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én voltam terhesen, mert én éreztem is fájó csomókat a mellemben, kiderült, hogy megduzzadt mirigyek, tejmirigytágulatok. Az ultrahang veszélytelen a terhességre nézve, mindenképpen jó, ha elmész, legalább megnyugszol.
2015. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kinél voltál, nőgyógyásznál vagy radiológusnál? Mert itt van egy UH központ, gondoltam oda megyek.
2015. márc. 20. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Én voltam. MEg is császároztam két hónap múlva, mert a csomó, amit találtam, rosszindulatú volt, és kellett a kemo és a sugárkezelés :(

Mindenképpen menj el orvoshoz, jobb félni, mint megijedni. ÉS nyugi, szinte biztos, hogy nem komoly, én egy bénaegér vagyok, nekem minden összejön :)

2015. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én múlt hónapban találtam kis csomót, hétfőn megyek UH-ra, most derült ki, hogy terhes vagyok. Az uh nem káros a magzatra. Szerintem mindenképp nézesd meg te is, jobb félni mint megijedni.
2015. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
É mi lett veled kedves válaszoló? Remélem rendben vagy! Neked fájt a csomó. Utolsó neked hol csinélják az uh-t? nőgyógyászod?
2015. márc. 20. 13:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de nem terhesen. Szigetesedtek a mirigyek, szerencsére semmi gond nem volt velük, de évente érdemes megnézetni a doki szerint. Csak azért írtam le, mert azóta született 2 kislányom, a 2. nemrég, még szoptatom. Szoptatás alatt, ha telítődött a mellem, jobban éreztem, sokszor fájt, ott csomósodott a mellem. Viszont mikor már nem szoptattam, a két gyerek közti időben, a felpuhult mellállomány miatt teljesen megszűntek a tüneteim. Már nem érezni a csomókat, vagy csak alig, és nem fájt. Persze most újra előjött egy kicsit, de közel sem annyira, mint az első gyereknél.
2015. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én maszek UH-n voltam, radiológusnál, mert a nőgyógyászom elbagatellizálta a dolgot, az SZTK UH-ra 3 hónapot kellett volna várni, nem akartam terhesen emiatt idegeskedni. A fájdalmas csomókkal volt is baj szoptatás alatt, többször begyulladtak, sokat masszíroztam, de legalább tudtam mi bajom van, nyugodt voltam. Most már befejeztem a szoptatást, és a csomók maguktól elmúltak.

Ha nem mentem volna el az UH-ra, végig rettegtem volna, hogy rákos vagyok, így tudtam, hogy nem, és szoptatni is szoptathattam a nehézségek ellenére.

2015. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, én emlőcentrumba megyek. Igaz ez fizetős de legalább hamar tudnak időpontot adni és rendesen megnéznek, sztk-ban meg egy fél élet mire eljutok vizsgálatra .
2015. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ó, persze, köszi, jól vagyok, már rég volt, 18 éve, azóta semmi gondom, bár a mellem odavan, de élek és más nem számít. :)
2015. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó örülök, hogy jól vagy! Neked fájt a melled? Komolyan annyira rettegek a ráktól, hogy borzalom. Én igazából mintha úgy érezném, hogy a mell mögötti csonton van a fájdalom, nem tudom mitől lehet. Remélem nem nagy baj. holnap bejelentkezek. Bár olyan régóta van ez, ha rák, tuti millió áttétes. Tavalyelőtt elmentem nőgyógyászhoz, de nem érzett semmit, végre rávettem magam a vizsgálatra erre odamondta, ha panasz van akkor jöjjek vissza csinál ultrahangot. Hát ott voltam a panasszal!! Miért nem lehetett ott azonnal?


Utolsó előtt, írj mi lett az eredmény!!!!!

2015. márc. 22. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!