Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor a menstruációnak meg...

Amikor a menstruációnak meg kellett volna jönni (de nem jött) rá egy napra pár másodpercre bennem volt a párom, nem védekeztünk, ez volt az első, csak kipróbáltuk (3 mp-re) lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már vagy 4 napja meg kellett volna jönnie, még mindig nem, ugye nem vagyok terhes? Egyébként is szokott késni, nem érzek semmi különöset, de még mindig nem is görcsölök
2008. aug. 25. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?Elég egyszerű a kérdés..

Mi az hogy csak kipróbáltuk?csak berakta?Elment benned?Mert ha nem akkor nem vagy terhes.

2008. aug. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 17, ő fiatalabb nálam... Nem ment el bennem, ez lett volna az első, de sajnos megzavartak közbe, így gumit nem is vett fel, mert csak kiakartuk próbálni, hogy fáj-e nekem. Kétszer Háromszor olyan 3 mp-re volt bennem...
2008. aug. 26. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
MEgnyugodhatsz, így igen kevés rá az esély hogy terhes legyél.
2008. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Még mindig nem jött meg, lassan 1,5 hete... még várok egy pár napot a tesztig, de már volt ilyen régebben, csak most így nagyon ideges vagyok... lehet már attól is... nem?

Pedig eléggé kizárhatónak gondolnám én is... Remélem, hogy nem... Most nagyon nem tervezném... :(

2008. szept. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!