Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek Seduxent kellett...

Akiknek Seduxent kellett szedni terhesség alatt, kérdezhetnék tőlük?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok,C1000-es a méhszájam,a dokim seduxent irt fel napi 1szemet a magnézium és a pihenés mellé.

A fekvés,és a magnézium,seduxen ellenére is keményedek sokat,tehát fekve is.Ma voltam a védőnőnél,akinek mondtam ezeket,és azt ajánlotta,hogy igyak meg néha egy fél konyakot,vagy vörösbort,hátha attól nem keményedek annyit.

Na már most,mivel ez egy elég erős nyugtató,nem tudom mennyire lehet rá "inni".Nyilván nem naponta innék egy felest vagy bort,csak néha,de nem tudom merjek e.Szerintetek?

nagyon nem szeretnék kórházba kerülni,meg hamarabb szülni,főleg hogy van egy 5évesem is.


2015. márc. 20. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A védőnőd olyan okos,hogy az nem igaz. Nyugtatóra alkoholt... édes istenem....a JÓ MINŐSÉGŰ vörösbor heti 1 max. 2 alkalommal max. 1 deci valóban jót tesz. De a nyugtató mellé semmiképpen sem!!!!
2015. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi,én is igy gondolom.De mondom megkérdem azért.....

Még egy pohár citromos sört se mertem meginni pár napja,pedig majd meg vesztem érte....meg abba aztán tényleg szinte alig vn alkohol,de végül nem mertem.

2015. márc. 20. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Én is így voltam vele egyébként,hogy ezeket a gyümölcsös söröket se mertem. Bort sem ittam,de amikor már nagyon fájt és keményedett,akkor ittam egy ribizlis 2%-os sört,de csak egy fél dobozzal. Sokkal jobb lett,csak a szénsavat kiráztam belőle,mert azt nem bírom. De vannak azokból is alkoholmentesek,ihatod nyugodtan. :D
2015. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi! :)

Megnézem majd,csak a citromosat szeretem,nem tudom abból van e alkoholmentes.Ha nincs,és legközelebb is megveszek érte,lehet egy pohárral megiszok belőle,annyitól csak nem lesz bajunk...

2015. márc. 20. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem fog ártani! A borban több az alkohol mint ebben. Nekem még attól is lelkiismeret furdalásom volt karácsonykor,hogy nem tudtam,hogy alkohol van a szaloncukorban és megettem. Bekaptam egybe aztán mondom de fura íze van. Akkor közölték,hogy konyakos. Fú,majdnem elsírtam magam. Ott nevettek...:D Aztán már muszáj volt a sör,de az a 2%... azt hiszem van a citromosból is. Borsodi,de lehet a többi márkából is van.
2015. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont most ittam egy alkoholmentes citromos gossert. Van 2 %-os és 0,0%-os is ha szereted :D ha a borsodi jobban tetszik annak is van alkoholmentes változata.

Ja egymás mellett szokott lenni a két citromos gosser de amúgy is lehetetlen elteveszteni, szem előtt van az a százalék szám.


Nyugtatora én sem innek alkoholt.

2015. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szupi!Köszi :) Legközelebb ha megyek a boltba,be is szerzek belőle.
2015. márc. 20. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugtatóra semmiképp sem innék, de egyébként egy pohár bor, vagy sör, belefér. Nekem nincs ezért lelkiismeret-furdalásom. Nem beseggelek, nem 5 pohárral iszom, és nem mindennap. Meg ha belegondolok,hogy abban amit megeszünk esetleg mennyi méreg van, lehet,hogy rosszabb,mint egy pohár alkohol.
2015. márc. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!