Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár kérdés egy kezdő kismamitó...

Pár kérdés egy kezdő kismamitól (? )

Figyelt kérdés

Anyukàk kismamák a 12 hetes uh után tényleg csak 20hetesen van a következő?

Mikor mondjak meg, hogy mikorra vagyok kiírva? Marmint nyilvan kiszámoltam de úgymond mikor mondják? Nem vagyok ennyire sötét, félre ne értsétek de olyan rossz h igazan senki nem mond semmit csak némán végzi a munkáját.

Mikor kell felkérni az orvost, hogy nála szeretnék szülni? Nincs még fogadott orvosom, mert itt nem sok orvos van és a korházban ugyan úgy megvizsgál elvégzi az ultrahangot. Ha nincs így külön orvosom, akkor nem is választhatok, hogy kinél szülök? Vagy h van ez?


2015. márc. 22. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

18 hetes genetikai uh a következő. Elvileg az elején számolják a szülés várható idejét de nekem még nincs 13 hetesen, orvosom nem ad rá úgy tűnik.

Bármikor választhatsz orvost de a vizsgálatokat és ő végzi akkor. Ha nincs dokid akkor az ügyeletes orvosnal fogsz szülni.

2015. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk igy volt- választhattam orvost, de szulésnél nem volt egy orvos sem, csak a szulésznok és szulés után se találkoztam orvossal, csak szulésznovel és védonovel. nálunk a szulés utáni kontroll is náluk van, nempedig az orvosnál.
2015. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerdán voltam uh n 8 hetes kismama vagyok de nekem már a doki meg mondta h mikorra vagyok ki írva. Nekem azt tanacsolták h dokit ne válasszak csak szülésznőt. Mert akárkit valasztottak v akkor ment nyaralni v máshol volt szóval itt Keszthelyen ez van. 2 doki van akibe bízok október 27 re vagyok ki írva itt a nőgyógyász képes oktoberben nyaralni menni.
2015. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!