Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet használni szőrtelenitő...

Lehet használni szőrtelenitő krémet terhesség alatt?

Figyelt kérdés
ugy értem a hasam alján illetve az intim helyeken. borotvát használtam eddig de már nem férek rendesen hozzá. 19 hetes km
2010. febr. 16. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor a szőrtelenítőt sem tudod felkenni... Egyébként meg elég balgaság lenne, mert csupa káros kémiai anyag. Jót biztos nem tesz. Intim helyeken egyébként sem lehet.
2010. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhesekre nem tesztelték. Ettől még nem lesz káros, de garanciát nem fog vállalni rá a gyártó.


Inkább tanítsd meg a párodat, hogyan borotváljon téged. Nagyon muris tud lenni. :-)

2010. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát, kozmetikusként azt javasolnám, hogy ne kísérletezz vele. Ahogy már előttem szólók is írták, csupa káros kémiai anyag (vegyszer) van benne. Én akkor már inkább a gyantázást/tatást javasolnám. 19 hetes kismami
2010. febr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdés én is feltettem a napokban. Kaptam ilyen-olyan válaszokat. Én a védőnőmet kérdeztem aki szerint nyugodtan használhatom mert nem szívódik fel. Én sem szeretném össze vissza kaszabolni magam, és krémmel fogom szedni ezután,na nem heti rendszerességgel.
2010. febr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előtti vagyok. Utolsónak. Nem szívódik fel? Hát!!! Ha bekened az arcod, kezed bármilyen krémmel, az felszívódik. Akkor ez miért nem? Pontosan ez is felszívódik. De dönts belátásod szerint.
2010. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel hajat sem festhetnénk terhesség alatt.
2010. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem is ajánlott, főleg azért nem, mert terhesség alatt másként viselkedik a haj, mint egyébként. A szokásos festékednek esetleg teljesen más lesz a hatása, vagy be sem fogja. Ezt a legtöb fodrász tudja.


A hajról azonban semmi sem szívódik fel, csak a fejbőrből. De kismamákon még ezt sem vizsgálták/tesztelték soha, etikai okok miatt.

2010. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utána néztem az interneten,ennek a dolognak. Van olyan ahol orvos válaszol erre a kérdésre, és nem tud olyanról hogy szőrtelenítőkrém használata okozott problémát. Találtam olyat ahol szőrtelenítési tanácsadó szakember a gyantázásra írja hogy az azonnali intenzív fájdalomra, a szervezet méhösszehúzódással reagálhat ami beindíthatja a szülést idő előtt.
2010. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Én csak azt mondom, hogy mindenki úgy vigyáz a benne fejlődő kis életre, ahogy akar. Én mint szakember, nem festetek, krémezek, szőkítek, stb. Fodrász barátnőm ugyanúgy kismami, ő szintén egyetért velem. Egészséges bébiket akarunk, és amit nem muszáj, azt nem csináljuk. De ez mindenkinek a saját döntése, én csupán a véleményemet írtam le.
2010. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!