Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+4 napos terhes vagyok....

7+4 napos terhes vagyok. Ilyenkor hány cm a baba? Milyen érzékszerve van már kialakulva? Érzi ha a hasamhoz teszem a kezem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
a google-ba írd be, hogy 7 hetes terhesség. sokmindent kidob majd. Gratula, K
2010. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a 8. héten 16,5 mm volt

Ezt találtam hirtelen a 8. hétről

Az agya már egészen nagy, a gyors fejlődése miatt. Az alsó végtagok uszonyokra hasonlítanak. A szívben kezd kialakulni mind a négy üreg, a vér kering a testben. Megjelenik a külső fül, a következő napokban kifejődnek a talpak az ujjkezdeményekkel. A baba most akkor mint egy cseresznye: 10-13 milliméter. Létrejönnek a sejtek, amelyekből a herék, vagy a petefészkek alakulnak majd ki, de a nem látható jelei ilyenkor még nem jelennek meg. Már vannak izom összehúzódások, de ezek a korai „mozgások” még nem észlelhetőek.

2010. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a babaszoba.hu-n találsz "fejlődéskövető"-t,. emlékszem anno én is mindig ezt nézegettem. Minden hét részletesen le van írva, képek is vannak.
2010. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hetesen 16 mm volt. Még javában fejlődik 2-4 héten át, és nem, nem érzi a kezedet, ha a hasadra teszed.


[link]

[link]

[link]

2010. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!