Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok a 13. hétben,...

Most vagyok a 13. hétben, voltam ultrahangon és doki szerint valószinű kisfiú. Tényleg létezik, hogy ilyen korán már látni lehet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,létezik. Nekem a 12. héten mondták, hogy fiú és az is lett :)
2015. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De jóóó, azt hittem csak s 16.hét környékén. Jól meg is lepődtem :-) köszi :)
2015. márc. 23. 12:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor szoktak mélázni az orvosok, hogy nem egyértelmű, ha nincs zacsekja (mert akkor vagy ő nem szurta ki, vagy lány). Nekem két gyerekem van, és a fiúnál a 12. héten már egyértelmű volt. Én is láttam. A lány kijelentéssel várni szoktak kicsit, de azt a 13. héten már most mondta, hogy egyelőre fiúra utaló jelet nem lát.
2015. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok: De azt is nyomatékosítja mindig a dokim, hogy tuti csak akkor lesz, ha kibújik.
2015. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szuper :-) igaz mindegy mi, csak egészséges legyen, de nagyon örülök :-) köszi lànyok :-)))
2015. márc. 23. 12:59
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen,neken is mondta hogy ez még nem 100%, csak kérdezte milyen megérzésem van,mondom kislány, erre mondta azt hogy szerinte pedig fiú :-)
2015. márc. 23. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is megmondták mind a kétszer a 13. héten. A doki mutatta, hogy ott a zacsi, igaz, mázli volt, hogy felhúzta a lábait és jól látható volt.

A kicsinél még nem mondta 100%-ra a saját dokim, de a genetikai uh-n megriszálta a baba a csípőjét, a férjem fogalmazásában "meglobogtatta a kígyót". Onnantól nem volt kérdés.

2015. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez ilyenkor csak tipp de ha mondják akkor tényleg úgy néz ki :) már kifejlődött a micsodája, az más kérdés hogy picike és szerencsés helyzetben tudják csak megmondani, a te babád pedig úgy feküdt hogy megmutatta. :-)

Nekem a dokim azt mondta ott az egyik combja, ott a másik de ha tippelnie kellene mi van kötötte az kb olyan mint ha csukott szemmel mondana valamit. Szóval ő nem mutatta meg. :D

2015. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jött be, a 19. hétre lánnyá változott. :) Most kislányt mondtak a 13. héten, holnap megyek újra, 18 hetesen, akkor kiderül.
2015. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani terhességemnél nem tudták megmondani, mert takarta magát. :-) a kis kezével. Lányom meg úgy beterpesztett, hogy csak az nem látta aki nem akarta.
2015. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!