Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy van egy nagyon...

Létezik hogy van egy nagyon pici gömbölyödés bugyivonal alatt lassan 12 hetesen?

Figyelt kérdés
8-9 hetesen nem volt semmi. 10-11 hetes lehettem amikor tapintással olyan volt mintha a méhem érezném és valamivel nagyobb lett azóta. Én ha nagyon figyelem oldalról tükörben látszik nadrág nélkül. Férjemnek meg tapintással tűnt fel a különbség. Lehetséges? Első baba.
2015. márc. 11. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is első baba,nekem már jó nagy gömb van így a 29. héten,de én is észre vettem,hogy icipici részen kigömbölyödött ott ahol a kicsi van.
2015. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam ezt, szintén első baba. Nagyon vékony vagyok, tök lapos volt a hasam mindig, 11 hetesen tűnt fel kb, hogy ott mintha domborodni kezdene :) Ha vékony vagy, simán lehet, hogy elkezdett nőni a hasad, mondjuk ez egy ideig még csak neked fog feltűnni meg a férjednek :)

22hkm

2015. márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

13 hetes terhes vagyok nekem 2. Terhessègem,

Màr 11 hèten volt egy icipici pukli a bugyi vonalban most a 13 hètre kicsit a csípő csont fölött van.nagyon èrdekes :)

Úgy maga a baba maximum 7-8 cm ìgy tènyleg csak a mèhet láthatjuk.

Gondolom te is nagyon vékony lehetsz, mert ezt ha van kicsi felesleg, senki nem veszi èszre, mèg magad sem..

További jò baba várást! :)

2015. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

11. héten nekem is volt kicsi dombocskám!! Aztán kiderült, hogy csak fel voltam puffadva 😞

Szintén nagyon vékony vagyok és szintén első babó. Felettébb lelombozó volt a puklim eltűnése hetekre pedig felettébb büszke voltam rá!!

Most a 14. hét elején kezd el valóban a pockos növekedni!

Ettől függetlenül ha nem extrém erős a hasfalad el tudom képzelni hogy látszik valami!! 😉

2015. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is puffadok, de az a gomb reggel is ott van amikor teljesen lapos a hasam. Nagyon pici és eléggé lent. Igen nagyon nem észrevehető kívülállóknak, én is csak mert figyelem. :D kívülállók mondjuk a puffadást észre veszik, mikor szoba hozzák a pocakom úgy kell nekik mondani hogy még bizony nem a baba még mert az nálam feltűnőbb. A pici domborodás meg nadrágon keresztül ha figyelem se látszik csak nélküle. De akkor lehet a baba :)) végülis amilyen picike még, először azt hittem inkább azért mert rendeződnek a dolgok de nott vmemnyit 1-2 hét alatt.
2015. márc. 12. 10:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát 12 hetesen nekem 59 mm volt az ülőmagasság,szóval azért látszik ott valami,igaz tényleg csak nadrág nélkül.
2015. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De azért én Örülök a tudatnak hogy látom egy picit :)) igaz már azt várom nagyon hogy érezzem is de hát olyan messze van még az a nap..
2015. márc. 12. 18:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy messze van. Azt mondják az "okosok",hogy az első babát csak a 18-20. hét körül érzik először. Na,hát én a 16. hét előtt 2 nappal éreztem,hogy valami csiklandoz,aztán másnap egyértelműen bugyborékolt a hasam. Utána éreztem még 2-3 napig,aztán pár napig semmit. Meg is ijedtem,de mondták,hogy normális,mert hiába nem érzem,de mozog folyamatosan,csak még annyi helye van,hogy nem mindig fogom érezni. Neked is most is pörög-forog,csak nem érzed. Vasárnap kezdem a 30. hetet,hát már nem mindig kellemes a dolog,de imádom,főleg mert ebből tudom,hogy jól van és kicsit megnyugszom. Tegnap éjjel "elkaptam" a kis kezét! Hihetetlen élmény! És hihetetlen,de nagyon hamar itt lesz neked is ez az időszak. El sem hiszem,hogy ha minden rendben lesz,akkor már lassan szülni fogok. Sokan mondják,hogy jajj milyen lassan telik majd e az idő,szerintem meg csak úgy elrepült eddig is,bár a neheze valóban most jön majd.
2015. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :DD alig várom. Olyan nehéz kivárni a vizsgálatokat, pedig 3 Hetente járok. Ha már fogom érezni az más lesz :D
2015. márc. 13. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát igen,nekem most ugye a 24 hetes ultrahang és a 32 hetes közt itt van 8 hét. Ha azt nézem hamar eltelt,de olyan soknak tűnik. 17-én megyünk 4D-re,már úgy várjuk! Majd az utolsó 2-3 hét fog gyorsan eltelni,mert ugye NST meg minden egyéb,de csak úgy repülni fog neked is az idő!
2015. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!