Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viseltétek a cukorterh...

Ti hogy viseltétek a cukorterhelést?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ki hogy viselte a cukorterheléses procedúrát, és milyen lett az eredménye. Van-e összefüggés abban, hogy valaki jól viseli a 2 órát, annak jó eredménye lesz? Aki pedig rosszul lesz tőle annak esetleg rossz? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 3. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Első terhességemkor nagyon rosszul lettem, féltem ki is jön belőlem az egész...de szerencsére nem. Viszont szédültem tőle, émelyegtem, fájt a fejem, rossz élmény volt.

Második babámmal viszont teljesen jól voltam a cukorterheléskor! Semmi bajom nem lett, egy kicsit sem émelyegtem.

Mindkétszer teljesen jó lett amúgy az eredményem, úgyhogy nem hiszem, hogy ettől függne ki hogyan viseli.

2015. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs közte összefüggés. Én teljesen jól viseltem, mezei orvos szerint jó lett az eredményem, szakértők szerint rossz.

Amit vigyél magaddal: citrom, ha engedik, tegyél bele, attól elviselhetőbb az íze. És legyen nálad egy jó nagy üveg víz, meg valami rendes étel, ha kész a vérvétel, akkor igyál sokat, és egyél valami rendeset, az segít abban, hogy a nap további részében ne legyél rosszul.

2015. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Épp ma estem túl rajta, nagyon féltem tőle, mert rengeteg rosszat olvastam róla, de egész jól viseltem :) Ezért remélném, hogy az eredménnyel sem lesz gond. És igen, a citrom az sokat segített a dologban :)

Ment a zöld pacsi mindenkinek!

2015. febr. 3. 14:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél,csak kicsit hányingerem volt,a másodiknál erős hányinger,és azt hittem lefordulok a padról.Mindkettőnél tökéletes lett az eredményem.
2015. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha engedik márpedig a legtöbb helyen engedik,vigyél citromot és úgy idd meg az nagyon sokat segít.

én úgy ittam nem volt annyira vészes.de a végére már nagyon rosszul voltam én is:) kitartást:)

2015. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olyan rosszul lettem tőle, hogy le kellett fektetniük, mert majdnem elájultam.

Jó lett az eredményem. :)

2015. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én kb. előző este 22.00 után nem ittam hogy jó szomjas legyek...huzatra felittam mindet olyan szomjas voltam :) még jól is esett...nem tudom mi olyan bonyolult benne. Leszámítva persze a korán kelést.
2015. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapból citrommal adták, és nem is volt olyan rossz meginni. Nem voltam rosszul a várakozás alatt sem, olvasgattam - plusz figyeltem a babát, mert neki meg úgy tűnt, nagyon ízlett - totál felpörgött, és egyfolytában rugdosott :D
2015. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Múlt hét pénteken voltam terhelésen.

Nagyon elijesztett a hugom,mert ő rosszúl volt tőle.

Igy éppen ő kísért el engem.

Vittem citromlevet,azt mondták nyugodtan tegyem bele.

Egész jó íze volt igy az ítalnak,legalább csillapította az éhségem :)

A 2 óra alatt semmi bajom nem volt.

Nagyon jól eltrécseltünk a hugommal,amíg várakoztunk.

Az eredményemet már megkaptam.

Az éhgyomri kicsit alacsony 3,72,a 120 perces 5,2 lett.

Tehát nincs gond.

Az éhgyomri már hetek óta alacsony,igy rosszúl vagyok ha nem eszem időben,de ennyi.


Mint írtam a hugom viszont rosszúl lett tőle,mégis jó lett az eredménye.


Szerintem nincs összefüggés :)

2015. febr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az égvilágon semmi bajom nem volt tőle és a 120 perces 8,0-as lett, szóval semmi összefüggés a rosszullét és az eredmény között.
2020. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!