Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki pozít tesztelt nem várt...

Aki pozít tesztelt nem várt után annak nem várt körül volt barnázása vagy pici vérzése? Ha igen akkor hányadik napot mutatta ki, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Véreztem, de azért mert hematómám volt. Így én csak később teszteltem, kb 2 nappal nem várt után, akkor már kimutatta, ez most a harmadik terhességemnél volt. A másodiknál, pedig a nem várt napján volt barnázás, és utána vártam még két napot, hogy megjöjjön, mert azt hittem, hogy nem vagyok terhes, csak megint nehezen jön meg. Tampont is feltettem, de csak enyhén barnázgattam két napig, és utána 3. napon meguntam és csináltam egy tesztet, de azt is csak azért, hogy kérdezi a doki, hogy csináltam-e tudjam, mondani, hogy igen és negatív, de nem lett negatív. Azonnal dokihoz mentem és kaptam utrot. A lányom most volt 3 éves, és egészséges teljesen. Az utro után már nem barnáztam. Viszont a hematóma miatt sokáig véreztem most a harmadik terhességnél, szerintem már bőven elmúlt a 12. hét és még akkor is hébe-hóba volt vérzés. Hiába feküdtem.
2015. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is úgy volt, mint előző hozzászólónál, hematoma miatt volt a vérzés, ilyenkor érdemes elmenni a dokihoz, hogy írjon rá gyógyszert. Nehezen akart megtapadni a méhfalon a baba, mellette lett egy bevérzés, ahol nem sikerült, erre kellett a hormongyógyszer; és a teszt is később mutatta ki emiatt (utolsó menzesz után 32 nappal).
2015. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor a mensimnek kellett volna megjonni vagyis nyilvan nem.kellett volna ;)).aznap.elkezdtem barnazni es mar egy hete barnaztam mikor parommal beszeltuk h meg mindig nem jott meg viszont barnazok..masnap.csinaltam.tesztet es pozi lett...kaptam utrogestant es meg par napig barnaztam es elmult
2015. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy amikor meg kellett volna jönnie, akkor egy napig azt hittem, hogy meg is jött. Tisztára úgy nézett ki. Második nap már gyanús lett, harmadik nap már nem volt semmi. Erre rá vagy 5 napra csináltam tesztet és az ki is mutatta.
2015. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!