Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák! Terhességi...

Kismamák, anyukák! Terhességi csíkokkal kapcsolatos tapasztalatokat leírnátok?

Figyelt kérdés
Mennyire jött ki?Esetleg volt aki megúszta?Mitöl függ?Várandósság után elmúlik vagy halványul ?Azt hiszem a megelözésröl már lekéstem.Egyébként napozás ,hatására milyenek lesznek?Persze ezeket szülés után gondolom.37 hkm vagyok oldalam,fenekem,melleim teljesen odavannak:(

2015. márc. 23. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megelőzés. Genetikai hajlamon és a hormonokon múlik. Egyikbe se lehet külsőleg beavatkozni.
2015. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vaszily katalin ***** válasza:
100%
bármijen jol esö krémmel kenyed szerintem,sziros vagy vizes krémmel.jobb lesz valamivel.
2015. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elején elkezdtem kenni babaolajjal és dm-es krémmel, egy darab csíkom se lett. Van aki hajlamos rá, van aki nem. Én azt hittem csíkos leszek, mert anyum is az lett...és mégsem. :)
2015. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 terhesség egymás után, másfél év különbség van a gyerekek között, csík egy darab se, és nem is kenegettem magam semmivel. Ebben szerencsém volt, a visszerekkel már kevésbé. Csak azért említem, hogy arra is érdemes figyelni.
2015. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocs ,lehet buta vagyok de,akkor az a bizonyos csík ami kékes-lila (mint a véraláfutás)tulajdonképp visszér?arról nem beszélve ,hogy eddig ismeretlen fogalom volt számomra a narancsbör mostmeg a combom teljesen ellepte.
2015. márc. 23. 19:44
 6/8 A kérdező kommentje:
mellesleg ezt a genetika dolgot sem igazán értem ,46 kgs(163cm) voltam feszes börrel.igazság szerint nem számítottam arra hogy ennyire eltorzulok :)
2015. márc. 23. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a kötötszöveteken múlik. ha nem elég erős,elszakad ennek látod a nyomát. ezen nem segít sokat a krém,én is még azt a nyamvadt motherlove olajat is vettem, kidobott pénz volt az ablakon. meg kakaóvajas,shea vajas krémeket. semmire nem mentem vele. elmúlni nem igen fog,halványulni. az meg egy idő után nem lesz feltűnő. teljesen talán csak a lézer tűnteti el,ilyenkor leégetik azt a részt,hogy új szövet képzödjön. nekem is elég csúnya,talán mostanában kezd tűrhetőbb lenni,de még biztos idő lesz (fél éve szültem) mellen nekem nem maradt meg,azok inkább ilyen erek voltak amik terhesen látszottak nem csíkok. lehet,hogy neked is. combról már szépen elhalványodott,derékról hasról mostanában kezd,mondjuk combon tűrhető volt. a derekam viszont katasztrófa volt, olyan csíkom is volt,mintha vérezne! persze bőr alatt. nagyon csúnya volt,ott aztán szakadt. anyukám is csíkos volt anno,azt mondta mint egy zebra. idővel javul,csak lassan
2015. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2015. márc. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!