Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Időpontom volt nőgyógyászhoz,...

Időpontom volt nőgyógyászhoz, és pont úgy jött ki, hogy már 4 napja késett, és pozi lett a teszt, de nem látott semmit. Nem gond ilyenkor még, ugye?

Figyelt kérdés
Pont volt időpontom kontrollra, hát elmentem, és pont egy sikeres hónap végén. Viszont ultrahangon nem látott semmit. Azért, mert korán nézte? Vagy jele kellett volna, hogy legyen az ultrahangon?
2015. márc. 24. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nagyon kicsi a terhességed :) 2 hét mulva már többet lát :)
2015. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Függ a géptől is, milyen a felbontása, de az 5-6. héten már szívhang is lesz :)
2015. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, visszahívott későbbre, csak úgy megörültem, hogy pont megyek, és kicsit elszomorodtam, hogy semmi jele nem volt ma még uh-n. A gép nem tudom, milyen felbontású, tök átlagosnak tűnt (már amennyi gépet életemben láttam :D, nem tudom jól megítélni).
2015. márc. 24. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes 2 napos voltam tegnap. Voltunk UH-n vastag nyálkahártya és felritkulás volt csak és megmutatta hogy hol esz a petezsák mert halványan már láttuk. 2 hét múlva hívott vissza. Aggódom én is de pozitívan állok hozzá. :) Te is tedd ezt :)
2015. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!