Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném kikérni a véleményet...

N.Anitaa kérdése:

Szeretném kikérni a véleményeteket erről a tesztről, szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 24. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gratula.
2015. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha hozzánéznétek a tájékoztatót,amit a Kérdező feltett a teszt mellé,akkor látnátok,hogy azon mutatja,hogy olyan messze kell lennie a tesztcsíknak! Szóval a teszt nem hibás

1. Válaszoló

2015. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Èn is látom a két csíkot, igaz kicsit szokatlan a távolság. De ez lehet, vmi másfajta teszt. Ha biztosra akarsz menni, egy másik márkájút is vegyél és akkor ha az is ilyen szép két csíkos akkor mégjobban örülhetsz :)

Minden esetre azért én gratulálok :)

2015. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!A napokban csinálok még egy tesztet ,jövőhéten minden eredménytől függetlenül orvos ő már csak tud valami biztosat,én viszont addig rendithetetlenül remenykedem tovább.:)
2015. márc. 24. 20:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél másfajtával? Látom én is a második csíkot is, de a távolság miatt én azt az összeillesztés elázásnak mondanám. Eddig egyetlen pozi tesztnél se láttam, hogy ilyen messze lenne. Romednél se, mert ha jól gondolom ez az volt.
2015. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!