Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeteket kérném, miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeteket kérném, miként éli meg egy srác, ha egy lány szerelmet vall neki? pozitív dolog ez, vagy inkább ijesztő számotokra srácok? 20-26 év közöttiek válaszát várom

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem ijesztő, mert felelősség feeling + az, hogy vegyem figyelembe az érzéseit, mert egy ekkora balcsicskának neveltek. f@szom.


26/f

2013. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretem a csajt, akkor majd kiugrok a bőrömből. Ha csak tetszik, akkor meghallgatom és időt adok rá. Ha pedig számomra csak barát a lány, akkor végighallgatom, de ez nagyon kellemetlen, mert nem tudom, mit mondhatnék. Általában túl nyílt vagyok, egyszer ilyen esetben is az voltam, és úgy megbántottam, hogy sírt ott nekem.:/ Pedig csak őszinte voltam és megmondtam, hogy nem fog menni a dolog. 20f
2013. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:
húú én öregebb vagyok nem válaszolok..
2013. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ASOT, válaszolj kérlek Te is :)
2013. jan. 3. 15:44
 5/9 A kérdező kommentje:
és köszönöm az eddigi válaszokat, de kíváncsiságom nem csillapodott, úgyhogy jöhetnek méég :D
2013. jan. 3. 15:44
 6/9 ASOT ***** válasza:

Pozitív amennyiben én is szeretem őt és fontos nekem.


De amennyiben semmi különösebbet nem érzek iránta és nem vonzó nem kívánatos csak tényléeg az a haver lány akkor az ciki, és nehéz megfelelő szavakkal elmondani neki azt, hogy nem lehet semmi, mert biztos, hogy haza megy és összedől benne egy egész világ.

De meg kell mondani.


amúgy ő totál idegen számodra, vagy régi ismerős vagy...???

2013. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most nincs senki a láthatáron, de többször vallottam már szerelmet eddig és kíváncsi voltam, h ez a ti szemszögetekből, hogy jön le:)
2013. jan. 3. 15:54
 8/9 ASOT ***** válasza:

akkor leírom egyszerűen!


amennyiben szerelmet vallasz és szeret téged akkor a reakciója: :D ♥ csók


amennyiben nem...őőő izééé :) ööö

vagy pedig hazudik és azt mondja én is szeretlek!

2013. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de én is azt tudom mondani, hogyha kölcsönös a szerelem, akkor a srác olyan boldog lesz mint soha. Ha simán csak bejön neki és amúgy kedveli, adhat egy esélyt, de semmi garancia rá, hogy viszonozni tudja majd az érzést. Ha meg egyáltalán nem az esete a lány, akkor oltári kínos neki és feszeng össze vissza... volt mindháromban részem.
2013. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!