Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok a 22. hétig?...

Mennyit híztatok a 22. hétig? És aki már esetleg meg is szült, mennyi lett a vége?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 17. 12:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

16:08-as! Attól, hogy neked nem ment le gyorsan az nem azt jelenti, hogy másnak sem megy le.

Én 65 kilóval kezdtem a terhességet. Lefogytam 59-re az elején mert nagyon hányós voltam. Amikor az első tanácsadáson megjelentem 8 hetesen akkor 62 kg voltam 18. hétre 60 voltam 22. hétre 63kg 40 hétre 70 kg lettem. Túlhordtam a kislányom 5 nappal reggel 9:50-kor született, 4100 grammal. 5 nap múlva hazaengedés előtt mértek 55 kg voltam. Nem voltam vészesen vizes. Császáros lett a kislányom, de ehettem utána. A kislányom most 20 hónapos és Most vagyok 62 kg. Ennyi már hónapok óta, még nem értem el azt a súlyt amivel elkezdtem a terhességet. Nem mindenki egyforma. Az adatokat a kis könyvből és a zárójelentésről tudom, nem hasra ütés szerűen.

20 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kismamakönyvben írják, hogy a 22. hétig 5-9 kg között átlagos a hízás. Keresztanyukám mind két szülésnél 26 kilót szedett fel. Előtte 45 kg volt, szülés után pár nappal már úgy jött ki a kórházból, hogy 6-7 kiló volt csak a felesleg és pár héten belül teljesen visszanyerte az alakját. (fógyókúra, koplalás nélkül) Én nem eszem többet mint eddig, mert nem is igazán bírok, csak figyelek, hogy több zöldség-gyümölcs is legyen benne. Eddig 8 kilót híztam 24 hetes vagyok. Szerintem ez teljesen alkatfüggő, itt is vannak akik szerencsések és hamar visszanyerik régi alakjukat és vannak akik meg nem. (sajnos)
2010. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy ki mekkora volt a terhesség elött. Mert lehet két nő 50 kiló és lehet, hogy mindettő 10 kiló felesleget szed fel, de nem mindegy, hogy az egyik 170 magas a másik meg 150.

Rajtam 7 kiló plussz volt 22. hetesen, de senki nem mondta volna meg, a hasamon kívül semmim nem gömbölyödött.

2010. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

170 vagyok. a 20. hétig híztam 10kg-ot. A 22. héten már 9 kg volt a plusz, és most a 32. héten ismét a plusz 10 kg-nál tartok. Nem látszott rajtam, hogy annyit felszedtem, csak néhány napja nőtt akkorára a hasam, hogy látni lehet, hogy babát várok. Amúgy a kezdő súlyom, csekély 85kg volt:)(ebből 20-at 1 és fél év alatt sikerült felszedni). Sose voltam zabálos, se nassolós, mert gyenge a gyomrom és rosszul működik az epém. Nálam mindez a hormonok játéka. Szerintem sok kismamánál lehet hasonló a helyzet. És még annyit, hogy a napi fél órás séta segíthet a kg-ok kordában tartásánál, azoknak akik, nem veszik komolyan, hogy kettő helyett kell enni.

Üdv, és boldog babavárást!

2010. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
46kg-al estem teherbe 12.hétig 4kg lement, a 22. héten 44kg voltam és a kiírt előtt 9 nappal szültem akkor voltam 52kg :)
2010. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!