Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen multivitamint esztek a...

Milyen multivitamint esztek a terhesség második felében?

Figyelt kérdés
Aki nem eszik terhesvitamint.
2015. márc. 25. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Multivitamin helyett friss gyümölcsöt és zöldséget eszem.

Sokkal több vitamin van bennük.

És: nem tartalmaznak mesterséges adalékanyagokat.


Ezek a tabletták tele vannak mindenféle vegyi cuccal, mesterséges izével. Inkább eszem pl. egy almát vagy valami mást.

Szintetikus sz@rság... mondom én...

2015. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahan...és most milyen FRISS zöldséget-gyümölcsöt tudsz enni, hogy a vitaminszinted megfelelő maradjon, mert ugye a baba szívja rendesen!
2015. márc. 25. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából ha őszinte akarok veled lenni.. Pont a vas amit nehéz természetesen pótolni de ezek az átlagos multivitaminok nem is tartalmazzák. A legtöbb vitamin simán pótolható megfelelő táplálkozással, ásványi anyag pedig nincs elég a multivitaminban.

Ha multivitamin párti vagy igazából mindegy de egy terhes vitamin legalább tartalmaz elég vasat. Pl a supradyin-ban vagy hogy írjak van talán 4-5 mg, inkább 30-45 mg kellene napi szinten. Én mindig azt mondom hogy vason és magneziumon kívül minden más egyszerűen pótolható természetes úton de ez a kettő pont nincs tele egy multivitaminban.

2015. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy én gravidánál maradtam. 12 hetes korig akartam szedni de a vasam alsó határ közeli volt így tovább szedtem. És semmivel nem drágább mint az actival vagy bármi más nem terhes vitamin.
2015. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam 3 terhes vitamint, mindtől hánytam, sőt most is. Nem tudom mi okozza, de ez nem jött össze :(
2015. márc. 25. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom szedjél vasat és magneziumot ha nem megy a terhes vitamin. Más multivitaminnal lehet próbálkozni ha úgy érzed kell. Mindegy melyik. De ha nem bírtad a terhesvitaminokat jó eséllyel ezek sem fognak menni. Annyira nem térnek el egymástól azért.
2015. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!