Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetes terhes vagyok. Első...

6+5 hetes terhes vagyok. Első uh-n voltam ma. De doki szerint csak 5 hetes vagyok. (? )

Figyelt kérdés
A második babámat várom, ma az uh-n a doki azt mondta hogy 5 hetes terhesség és 2hét múlva menjek vissza, a terhesség bizonyított, embrió van, szívhang sejthető, petezsák 12mm, de ne csináltassak még kiskönyvet. Érthetetlen számomra, hogy miért ne csináltassam meg a kiskönyvet? Hátrahajló méhem lett amit ma tudtam meg. Erről sem mondott semmit. Utána néztem hogy nehéz teherbe esni ilyen méhhel és vetélés is előfordul. Az első hónapban sikeres volt a babaprojektünk, most akkor a doki arra célzott hogy elvetélhetek?? Ne haragudjatok, de szomorú is lettem, meg mérges is vagyok.
2015. márc. 25. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Majdnem mintha én írtam volna. :)

Én is a második babámat várom, és pont 6+5 hetesen voltam ultrahangon, nekem is 5 hetesnek mondta a doki a terhességet, petezsák 14 mm volt, szívhang sejthető. 2 hét múlva kellett visszamennem, akkor már 15 mm-es embrió szívhanggal. Az első ultrahangon nekem is azt mondta még ne menjek kiskönyvért a védőnőhöz, mert nem volt biztos a szívhangban. De 2 hét múlva már szépen látszódott.

Nyugi, nálad is minden rendben lesz!

2015. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is hátrahajló,az semmit nem jelent. amúgy plussz minusz 2hét lehet a fogantatás,az első hónapokban mindig tologatni fogják mennyi idős,mikorra várható.
2015. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jubilee ***** válasza:
Hátrahajló méhem van nekem is. 12 hetes ultrahangon 6 nappal mérték kisebbnek a babám, a 19 hetesen már 3 nappal nagyobbnak a koránál. Szóval ne aggódj! Amúgy 3. terhességem a hátrahajló méhemmel, szóval ne aggódj a vetélés miatt! ;)
2015. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! El sem hiszitek mennyire megnyugtattatok 😊😊😊
2015. márc. 25. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mikor volt is szivhang azt mondta a doki még ne menjek védőnőhöz. 9 hetesen mentem vissza és utána küldött oda.

A babák nem egyformán fejlődnek. Vagy behozza vagy foganhatott később is. Az én babám is 3 hét alatt sztem 25 napnyit Nőtt, 6 hetesen le volt maradva.

2015. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, szerintem csak azért mondta hogy ne csinàltass kiskönyvet,mert még nem volt szívhang. nálunk csak úgy adnak kiskönyvet,hogy bizonyított az élõ embrió. szóval.nyugalom kèt hét múlva màr hallani is.fogod :)
2015. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!